Zprávy

MONETA nabízí sjednání Dlouhodobého investičního produktu, rozšiřuje možnost zajištění na stáří

26. února 2024 - 10:00 | MONETA Money Bank

MONETA spouští Dlouhodobý investiční produkt. Svým klientům tak od dnešního dne nabídne další možnost zajištění na stáří s investováním dle vlastního výběru do podílových fondů s atraktivním daňovým zvýhodněním.

Cestovní pojištění NAPLNO od UNIQA přináší pro držitele karet Raiffeisenbank nový komfort …

19. února 2024 - 10:00 | UNIQA pojišťovna

UNIQA poskytuje klientům Raiffeisenbank k platebním kartám cestovní pojištění již dlouhá léta. Nyní ovšem vybrousila krytí a služby v tomto pojištění do zahraničí podle nejnovějších trendů a nabízí tak plný komfort, jenž je aktuálně bezesporu jedinečný na trhu. Navýšila limity, rozšířila okruh pojištěných osob, přidala další užitečná krytí i praktické služby pro využití 24 hodin denně.

Začíná čtvrtý ročník soutěže SME EnterPRIZE: Generali Česká pojišťovna ocení inspirativní mikro …

12. února 2024 - 10:00 | Generali Česká pojišťovna
  • Soutěž SME EnterPRIZE v Česku už čtvrtým rokem podporuje a zviditelňuje udržitelné podnikání
  • Letos byla soutěž doplněna o cenu studentů v kategorii start-upů
  • Ty nejlepší firmy se letos mohou těšit na navýšení výher pro první tři místa
  • Přihlašování do soutěže běží od 5. února do 5. dubna na webu soutěže www.sme-enterprize.cz

Výhru 150 000 korun, kampaň v médiích na podporu byznysu nebo postup do evropského finále v Bruselu mohou získat mikro, malé a střední udržitelné podniky a start-upy, které se přihlásí do čtvrtého ročníku soutěže SME EnterPRIZE, pořádaného Generali Českou pojišťovnou. Ta soutěží podporuje udržitelné podnikání v oblasti životního prostředí u firem v SME segmentu. Malé a střední podniky jsou základním stavebním kamenem české ekonomiky. Soutěž podporou transformace k udržitelnému fungování pro firmy představuje vítanou motivaci.

Povinné ručení zdražuje. Cenu zvedá inflace a s ní související výše škod

5. února 2024 - 10:00 | Kalkulátor.cz
  • Co všechno se do ceny pojistného propisuje?
  • Jak získat nejvýhodnější nabídku?

Když se řekne růst cen zboží a služeb, většina lidí si toto spojí s inflací. Inflace je poměrně významným faktorem i v případě povinného ručení. Značně zvedá mimo jiné náklady spojené s opravami havarovaných vozidel. Podle České kanceláře pojistitelů (ČKP) se k poslednímu září loňského roku meziročně navýšila průměrná majetková škoda o 13 procent. Je to proto, že roste nejen cena náhradních dílů a práce, ale i hodnota vozového parku.

Počet uživatelů Bank iD překročil 4 miliony

29. ledna 2024 - 10:00 | Bank iD
  • 4 miliony uživatelů
  • 15 milionů transakcí v portálech státní správy a 4 miliony transakcí u firem a institucí za rok 2023
  • Téměř 5 x za rok 2023 využili uživatelé svou bankovní identitu

Bankovní identitu už použily čtyři miliony uživatelů, což je meziročně dvakrát více, a představuje tak nejrozšířenější digitální identitu. Lidé s Bank iD loni uskutečnili 15 milionů transakcí v portálech státní správy a 4 milionů ověření na firemních webech. Celkově má bankovní identitu dostupnou 6 milionu občanů u deseti bank. Zhruba 1,6 milionu lidí se loni přihlásilo na portálech soukromých společností, což ukazuje na rostoucí důvěru v tuto digitální službu. V letošním roce mohou Bank iD využít rodiče žáků devátých tříd a zájemců o víceletá gymnázia pro online přihlášení na střední školy, které připravuje CERMAT a MŠMT.

Spořitelna spouští poradenskou aplikaci FIT zóna s cílem zvýšit finanční zdraví klientů a testu …

25. ledna 2024 - 10:00 | Česká spořitelna

Aplikace FIT zóna v mobilním bankovnictví George funguje jako digitální trenér a pomáhá klientům dosáhnout zlepšení v klíčových parametrech finančního zdraví (krátkodobá finanční rezerva, dlouhodobá rezerva na stáří, přehled o hospodaření…). Klienti si v rámci FIT zóny mohou nastavit individuální finanční cíle a aplikace je pak skrze rady, připomínky a průběžné výsledky motivuje k jejich naplnění. Spořitelna zároveň testuje využití AI digitálního poradce „Hey George“ přímo v mobilní aplikaci George, který klientům pomůže se zlepšováním jejich finančního zdraví. Aplikace FIT zóna je od ledna dostupná všem klientům v rámci mobilního bankovnictví George, v průběhu roku pak Spořitelna spustí také AI digitálního poradce.

Za zimními radovánkami do zahraničí jen se správným pojištěním

22. ledna 2024 - 10:00 | UNIQA pojišťovna

Češi jsou velcí vyznavači lyžování i ve světovém kontextu. A mnozí z nich jezdí za lepšími podmínkami pravidelně i do ciziny. UNIQA ze zkušeností se zimními úrazy (ty z lyžování jsou druhé nejčastější u mužů a nejčastější u žen) a řešenými škodami radí, jaká pojištění je vhodné před odjezdem sjednat.

Fio banka v nových spotech vyráží do Itálie

15. ledna 2024 - 10:00 | Fio banka

Fio banka přiváží nové reklamní spoty ze série Pro všechny světské radosti. Hlavními tvářemi jsou stále Štěpán Kozub jako kolotočář Fredy Boháček a Petra Nesvačilová, která ztvárňuje jeho manželku Karmen. Dvojice tentokrát vyrazila na dovolenou do Itálie.

Odstartoval 22. ročník Zlaté koruny

10. ledna 2024 - 16:25 | Zlatá koruna

Zlatá koruna zahajuje v pořadí již 22. ročník soutěže. Více než 400 členná Finanční akademie opět ohodnotí stovky finančních produktů. Vedle hodnocení odborníků proběhne i anketa veřejnosti o nejoblíbenější finanční produkty ve dvou kategoriích - Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů. A právě tyto ankety tradičně zahajují na portále www.zlatakoruna.info nový ročník.

Celkem: 22067