E-bankovnictví

Diskutujte na téma e-bankovnictví.

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

5.4. k veceru jsem zadal dva prikazy k pkatbe. 6.4 .vecer jeste nebyla transakce provedena. S timhle bych se teda do soutez zlata koruna moc nehlasil.Jsou banky,kdy je platba provedena okamzite.

Dobrý den, jak se dostanu do svého internetového bankovnictví, pokud již nevlastním tel.číslo, na které mi chodily sms kody? Děkuji

Dobré ráno. Měl jsem obdobný problém. Stačí zajít do své banky a pověřený pracovník banky Vám pomůže s novým přihlášením ke svému účtu pomocí Vašeho nového telefonního čísla. Jen je vhodné se předem telefonicky domluvit s Vašim bankovním  pracovníkem a sjednasi schůzku. pracovníci banky mají nasmlouvané své klienty.

Dobrý den. Jsem dlouholetým klientem ČPinvest . Po přechodu Generalli jsem naprosto nespokojen. U ČP invest jsem vždy dostával po vyžádání nový certifikát na další rok spolupráce.  Potřebuji se nutně dostat na svůj účet, kdy potřebuji udělat nutně a poměrně rychle nějaké úpravy. Dozvěděl jsem se, že heslo nebo něco podobného mně bude na požádání zasláno poštou, protože předchozí dobře fungující bylo zrušeno. Bohužel příštích 14 dní zde nejsem a nemohu na poště nic vyzvednout, Tím ale úprava mých transakcí se zpozdí a přijdu o peníze. Ještě u svého makléře zjistím, jestli má vůbec cenu u Generalli investman být. Vím, že toto mně není nic platné, ale píši to jen proto, aby se tu neuveřejňovala jen kladná hodnocení, zřejmě firmou vyžádána či přímo napsána.

E-bankovnictví je OK.

Nezařaditelné: Chybí vkladový bankomat na hotovost v Kč.

V dnešní době by měl být i bankomat na vklady a výběry hotovosti v cizí měně.

Staňte se v tomto "SUPERBANKOU" na našem trhu!!! 

Zdravím,
chtěl bych vás požádat o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci. Dotazník se týká bezpečného používání internetové bankovnictví. Nezabere ani 5 minut :)Emotikona smile
Předem děkuji

https://docs.google.com/forms/d/10NYSymzXtuDojS-S6YcopkZ-Iq-ttiO27URODaC...

Datum posledního příspěvku:
26. ledna 2021 - 19:49
Počet příspěvků:
71
Počet témat:
6
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.
TémaOdpovědíPoslední příspěvek
SERVIS 24 42 26. ledna 2021 - 19:49
ZUNO v České republice – online bankovnictví už nikdy nebude jako dřív 5 21. července 2016 - 10:26
Internetové bankovnictví 15 20. května 2013 - 11:56
Internet Banka od GE Money Bank získala potřetí v řadě Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna 2 23. dubna 2013 - 20:24
eKonto 5 19. dubna 2011 - 22:35
MojeBanka (Internetové bankovnictví) 2 22. března 2011 - 21:36