Hypotéky

Diskutujte na téma hypotéky.

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nějaké doporučení společnosti poskytující nebankovní hypotéky. Kolegyně má dobré zkušenosti s https://www.maxihypo.cz/ Já si ale nejsem ještě jistá. Moc děkuji za tipy :) 

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat když si vezmu hypotéku 600 000 Kč Na rekonstrukci domu i s vybavením.Musí se nějak zpětně dokládat fakturama a učtenkama že tyto peníze byli použity opravdu do rokonstrukce?

 

Hypotéky - Výstavba nebo rekonstrukce nemovitosti - bez dokládání faktur
-----------------------------
Je prosím výše uvedený hypoteční produkt "s" nebo "bez" dokládání přijmů.

Dobrý den,
pro schválení hypotéky je ve všech bankovních institucích potřeba doložit příjmy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda může získat hypotéku moje sestra, žijící a pracující v Holandsu. Chtěla by koupit rodičlům domek ve východních čechách. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den.
hypotéku pro cizince nabízí například Hypoteční banka - zde naleznete informace o tomto produktu:
http://zlatakoruna.info/produkty/4-hypoteky/272-hypotecni-uver-pro-cizin...
Tato hypotéka je převážně určena pro cizince žijící na území České republiky. Záleží na přístupu banky, jak se postaví k situaci, ve které je Vaše sestra.
Doporučuji, obeslat s dotazem společnosti, které nabízí hypoteční úvěry s tímto dotazem a vybrat si nejlepší nabídku, kterou obdržíte.

dobry den
chtel by vedet jetli by dostal uver na zrizeni prodejny v praze mam i podnikatelskej zamer ale nejsem podnikatel a chtel by zacit podnikat potrboval by pujcit 700 tisi korun ale nemam proti zastavu nemovitost kde by prosim sehnal ty penize moc dekuji

Dobrý den,

podobný problém jsem také nedávno řešila, pokud máte tu možnost, při vyřitování hypotéky můžete ručit nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby (např. rodičů), pokud ale tuto možnost nemáte, doporučuji online hypoteční poradenství http://hypokal.cz/hypotecni-poradenstvi.php. Ty by vám měli najít výhodné řešení hypotéky.

Dobrý den,
Poskytnutí nezajištěného úvěru začínajícímu podnikateli je podmíněno prokázáním alespoň 12 měsíců podnikání. Poté můžete získat neúčelový úvěr Expres Business ve výši od 40 tisíc až do 1,5 milionu bez zajištění. Pokud byste mohl úvěr zajistit nemovitostí (není nutné, abyste byl majitelem Vy),stačí Vám pro získání úvěru Expres Business šestiměsíční podnikatelská historie. Pokud nemáte žádnou podnikatelskou historii, můžete zažádat o tzv. Mini Flexi Business, což je úvěr do 100 tisíc korun. Také můžete jít cestou běžného spotřebitelkého úvěru, ale opět bohužel bez zajištění nedosáhnete požadované výše 700 tisíc korun.
S pozdravem,

Datum posledního příspěvku:
29. června 2012 - 22:38
Počet příspěvků:
3
Počet témat:
3
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.
TémaOdpovědíPoslední příspěvek
Modrá pyramida snižuje úrokové sazby Hypoúvěru 1 29. června 2012 - 22:38
Zájem o zprostředkování hypotéky online dramaticky roste 1 20. června 2012 - 9:14
Levné hypotéky? Jen pro vyvolené 1 7. června 2011 - 12:02