Cestovní pojištění

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelAXA Assistance
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.axa-assistance.cz/produkty-pro-vas/cestovni-pojisteni/
Okruh uživatelů

ti, kdo cestující do zahraničí

Distribuční kanály

on-line na www.axa-assistance.cz, makléři, pojišťovací poradci

Základní charakteristika

Díky široké síti poboček se o vás postaráme, ať už se vydáte kamkoliv. Naše asistenční služba je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Výhody/bonusy

• sjednání během chvilky online v pohodlí domova
• výběr ze tří variant s možností až neomezeného krytí léčebných výloh
• celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení
• automaticky pojištěná rizika spojená s rekreačním provozováním běžných sportů
• pojištění zavazadel kryje i sportovní vybavení
• zvýhodněná sazba pojistného pro děti do 18 let
• výběr krátkodobé i dlouhodobé varianty
• možnost připojištění rizikových sportů, storna cesty, chronických onemocnění, pracovních manuálních činností či ochrany domova
• pojištění se automaticky vztahuje na studijní, turistické a pracovní administrativní cesty

Konkurenční výhody

Skupina AXA ASSISTANCE má pobočky ve více než 30 zemích světa, pracuje pro ni 6 tisíc zaměstnanců, vyřídí ročně více než 9 milionů asistenčních případů.
Smyslem našich produktů je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování. Při poskytování služeb se zaměřujeme na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Náš klient dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.
Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízíme pomoc v jakémkoli místě na světě.

Novinky

Od září 2015 získávají všichni, kteří si sjednají cestovní pojištění AXA Assistance, možnost zaregistrovat se na portálu www.mytravelspace.cz. Zde mohou nalézt veškeré potřebné informace, jež se týkají vybraných světových destinací. Jedním pohledem tak uvidí aktuální bezpečnostní rizika i nejbližší nemocnici v místě, kde se zrovna nachází. To jsou informace, které mohou zachránit život! Revoluční systém je propojený s databází AXA Assistance, a tak mají uživatelé u sebe vždy nejnovější data i adresy partnerských lékařů - ať už řeší akutní bolest zubů v USA nebo odřeninu v Indonesii.

Územní platnost

Evropa

ano

Svět

ano

Pojištěná rizika

Pojištění léčebných výloh

ano

Nepřetržitá asistenční služba v českém jazyce

ano

Pojištění úrazu

ano

Pojištění zavazadel

ano

Pojištění odpovědnosti za škodu

ano

Rizikové sporty - součástí základního pojištění

ne

Rizikové sporty - možnost připojištění

ano

Pojištění právní ochrany

ano

Pojištění storna zájezdu

ano

Pojištění zásahu horské služby

ano

Pojištění veterinární léčby

ano

Pojištění zpoždění letu

ano

Pojištění únosu letadla

ano

Pojištění nevyužité dovolené

ne

Další možné pojištění - Poznámka

Rizikové sporty
Rekreační provozování běžných sportů je zahrnuto již v základním cestovním pojištění. Rizikové a extrémní sporty je ale potřeba připojistit pomocí připojištění rizikových sportů. Podívejte se na náš aktuální seznam, které sporty na vašich cestách pojistíme.

Storno cesty
Pokrývá stornovací poplatky, které musíte uhradit cestovní kanceláři nebo poskytovateli služeb při zrušení cesty, letenky, jízdenky a samostatně objednaného ubytování. Současně kryje i náklady na zpáteční cestu v případě předčasného ukončení již započaté cesty a kompenzaci za každý den nevyužité dovolené, pokud je cesta ukončena ze závažných důvodů (úmrtí nebo nečekaná hospitalizace osoby blízké či škoda na majetku vyšší než 200 000 Kč).
Pojištění storna cesty je možné sjednat během 14 dnů od zakoupení zájezdu, pokud je pojištění sjednáváno více než 30 dní před odjezdem. Kupujete-li zájezd méně než 30 dní před odjezdem, musíte připojištění storna sjednat v týž den.

Chronická onemocnění
Ochrana v případě projevu chronického onemocnění v zahraničí. Kromě standardních nákladů krytých z pojištění léčebných výloh zahrnuje úhradu nákladů nutných pro stabilizaci zdravotního stavu pojištěného, pokud zhoršení souvisí s chronickým onemocněním. Obsahuje i krytí nákladů na nečekanou komplikaci ambulantního ošetření chirurgického zákroku, k němuž došlo nejpozději 30 dní před počátkem cesty.
Připojištění zahrnuje krytí nákladů spojených se zhoršením chronického onemocnění, pokud za posledních 12 měsíců došlo ke změně zdravotního stavu (stabilizovaná chronická onemocnění jsou zahrnuta v základním rozsahu cestovního pojištění).

Bezpečný domov
Zahrnuje ochranu domova během vašeho pobytu na dovolené, a to v případě vloupání, vandalismu nebo poškození vodou z vodovodního řádu. Součástí je i pojištění cenností či elektroniky. V rozsahu připojištění jsou kryty rovněž náklady na opravy a příjezd technické služby, pokud ve vaší domácnosti v době nepřítomnosti dojde k technické havárii. Pojištění lze sjednat jak k jednorázovým, tak k opakovaným cestám.

Klidný rodič
Rozšiřuje limity pojištění léčebných výloh v případě hospitalizace dítěte. Rovněž pokrývá pobyt v nemocnici pro oba rodiče nebo dopravu a ubytování rodiče v případě, že je dítě v zahraničí bez rodinného příslušníka. Pro zpříjemnění rekonvalescence pojištění zahrnuje i animační program (klaun nebo kouzelník), kterého pošleme až k vám domů.

Dovolená bez starostí
Zahrnuje zdravotní asistenci po návratu do České republiky, pojištění domácích mazlíčků a technickou asistenci vozidla. Připojištění pokrývá dopravu k lékaři a zpět, dopravu z nemocnice po hospitalizaci a dovoz léčiv nebo potravin. Součástí je doprava a pobyt zvířete ve zvířecím útulku/hotelu.
Z pojištění domácích mazlíčků je hrazena veterinární péče pro vašeho psa nebo kočku během vašeho společného pobytu v zahraničí. Současně rozšiřuje krytí o odpovědnost za škodu způsobenou zvířetem.
Při poruše vozidla je z připojištění pokryta oprava nebo odtah do nejbližšího servisu a náhradní ubytování v případě nemožnosti pokračovat v cestě. Pokud navíc nebude možné automobil opravit do pěti pracovních dnů, je součástí i převoz vozidla zpět do ČR.

Pracovně manuální cesty
Účinná ochrana před nepříjemnými situacemi, k nimž došlo při práci v zahraničí. Rozšiřuje základní krytí z pojištění léčebných výloh o manuální činnost - podnikatelská činnost, výkon povolání či výdělečná činnost jiného než administrativního charakteru.

Pojištěné osoby

Občané ČR

ano

Cizí státní příslušníci

ano

Doba platnosti pojištění

Minimální délka platnosti pojištění (dny) 1,00
Maximální délka platnosti pojištění (dny) 365,00
Maximální délka platnosti pojištění (dny) - Poznámka

Jednorázové cesty – chcete-li cestovat do zahraničí pouze jednou, ať už na jeden den nebo na celý rok (366 dní v přestupném roce), stačí zvolit kategorii jednorázových cest. Cena pojištění se odvíjí dle skutečného počtu pojištěných dní.

Opakované cesty během roku – v kategorii opakované výjezdy je možné sjednat cestovní pojištění na neomezenou dobu s pojistným obdobím jednoho roku pro opakující se turistické nebo pracovní cesty (administrativní i manuální práce). Pojištění se vztahuje na neomezený počet cest během roku, přičemž každá cesta může trvat maximálně 90 dnů. Jednotlivé cesty během roku nemusejí směřovat do té samé destinace - cíl vaší cesty musí ale vždy spadat do zóny, kterou si zvolíte v následujících krocích.

Slevy

Za sjednání on-line (%) 20,00
Skupinová sleva - Poznámka

Cestovní pojištění rodiny

Další slevy

Cestujete do zahraničí s rodinou? Máme pro vás novinku!

Ochráníme vás i vaše děti na všech zahraničních cestách během roku. Ať už se na cestu vydáváte společně, nebo cestuje jen někdo z vás. Už nemusíte utrácet za jednotlivé pojistky na každou cestu, ani pokaždé znovu a znovu před každou cestou myslet na to, že nesmíte zapomenout na cestovní pojištění.

Výhody
• získáte cenové zvýhodnění oproti jednotlivým pojištěním na každou cestu zvlášť
• pojištění chrání celou rodinu (2 dospělé + všechny jejich děti)
• vztahuje se na všechny cesty členů rodiny - bez ohledu na to, zda jste na konkrétní cestě spolu nebo ne
• platí celý rok – nemusíte sjednávat pojištění na každou další cestu
• v ceně máte neomezený počet až 90denních výjezdů (nezáleží, kdo, kam a jak pojede)
• platí pro studijní, turistické i pracovně adminstrativní cesty
• široká možnost sjednání připojištění pro všechny členy

A kdo všechno je pojištěn?
Pojištění se vztahuje na manžela/manželku, druha/družku, kteří sdílí společnou domácnost, a dále na všechny nezletilé děti, jejichž zákonným zástupcem je jeden z pojištěných dospělých.

Počátek pojistné smlouvy při sjednání s dálkovým přístupem (on-line)

Možnost platby

v hotovosti

ano

převodem z účtu

ano

platební kartou

ano

Servis

Možnost sjednání na pobočce pojišťovny

ano

Možnost sjednání pojišťovacím zprostředkovatelem

ano

Možnost sjednání na pobočce cestovní kanceláře

ano

Možnost sjednání v bance - v rámci platební karty

ano

Možnost sjednání po telefonu

ano

Možnost sjednání on-line

ano

Možnost hlášení pojistné události telefonicky

ano

Možnost hlášení pojistné události on-line

ano

Možnost sledovat průběh vyřízení pojistné události on-line

ne

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Potrebuji pojisteni na 8 dnu do Egypta.