Tipli

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelTipli
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.tipli.cz/
Počet uživatelů 1.500.000,00
Základní charakteristika

Tipli patří v současnosti mezi nejrychleji rostoucí internetové firmy v České republice. Nabízí svým uživatelům odměnu 1-33 % z nákupů na internetu, tzv. cashback. Projekt působí v Česku, Slovensku a Polsku a spolupracuje s více než 1 000 e-shopy. Dále Tipli nabízí aktuální přehled slev a slevových kuponů, možnost prohlédnout si nejnovější letáky nebo magazín s radami, jak nakupovat na Internetu.

Portál Tipli pracuje s komunitou 1,5 miliónu registrovaných uživatelů. Přes 1 milión jich je v Česku. K rychlému růstu pomohly také dvě akvizice, v roce 2017 portál koupil platformu Moře-financí.cz, v roce 2018 potom projekt www.pestryjidelnicek.cz.

Cílem Tipli je nabízet nejvýhodnější nákupy na internetu. Portál byl spuštěn koncem roku 2016, od roku 2017 působí na Slovensku a v Polsku. Do budoucna portál Tipli plánuje rozšířit své působení i do dalších států a má ambici stát se největší cashbackovou platformou v regionu střední a východní Evropy.

Video
See video
Co je na produktu inovativního?

Tipli je nákupní a věrnostní klub disponující jednou z největších komunit registrovaných uživatelů na českém internetu. Portál přichází s řešením, jak nakupovat na internetu v eshopech a získávat z nákupů část peněz zpět.

Fáze vývoje

Projetk spuštěn v říjnu 2016.

Investoři

- investiční skupina - KOOPEO VENTURES - http://www.koopeoventures.com/
- CEO - Michal Hardyn (ex ePojisteni.cz, ex SlevyDnes.cz)
- CTO - Petr Jirásek

Na kterých trzích produkt funguje?

ČR, SR, Polsko

Facebook https://www.facebook.com/tiplicz/
Twitter https://twitter.com/tiplicz
Instagram https://www.instagram.com/tiplicz/