Lemonero

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelLemonero
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.lemonero.cz/
Okruh uživatelů

SME's/SMB's

Počet uživatelů 10.000,00
Základní charakteristika

Lemonero poskytuje firmám nejlepší alternativu bankovních úvěrů a fundraisingu - chytré online financování do několika minut a na pár kliknutí. Využít jej obchodníci a firmy mohou na platební bráně GoPay a Comgate s unikátním, komfortním a automatizovaným modelem splácení přímo z jejich tržeb a v jimi zvolené procentuální výši. Splátky tak kopírují obchodníkovo cashflow a nijak nezatěžují či nenarušují jeho běžné provozní výdaje. Dále mohou finance čerpat také majitelé e-shopů na platformách Shoptet, Eshop-rychle či Upgates. Celý proces vyřídí jednoduše online z pohodlí domova, bez papírování a nutnosti chodit na pobočku. Peníze jim na účet odesíláme ihned po online podpisu smlouvy. Obchodníci tak kapitál navíc mohou bez otálení využít k investičním příležitostem jako nákup zásob, marketing a jiné plánované či neplánované příležitosti. Na jak vysoký úvěr dosáhnou zjistí navíc nezávazně a zdarma během pár kliknutí v pro ně dobře známé administraci platební brány či e-shopu. Zároveň si díky našemu unikátnímu AI scoring modelu a práci s daty prostřednictvím API propojení mohou být jisti, že dostanou pouze takovou nabídku, kterou si na základě výkonu své firmy a obchodu mohou bezpečně a bez potíží dovolit. Naší prioritou je financovat růst firem a díky datovým přístupům a chytrému modelu zvládáme úvěr nabídnout a poskytnout více než 80% žadatelů.

Video
See video
Co je na produktu inovativního?

Náš produkt ve white-label embedded podobě umožňuje našim partnerům nabízet sofistikované financování v modelu merchant cash advance všem svým podfinancovaným klientům a obchodníkům. A to pod vlastní značkou a v jim známém prostředí. S plně integrovanou a transparentní strukturou naše pokročilé inovativní AI-scoring modely významně zvyšují míru schválení a dostupnost financování. Vyhodnocování probíhá v řádech minut a na základě dat z obchodu. A to díky API technologickému propojení s partnery, u kterých může obchodník projít celým procesem plně online a bez papírování. Peníze k investicím může mít pak k dispozici na účtu do 10 minut. Unikátní a inovativní je u našeho produktu na platebních branách GoPay a Comgate také samotné splácení. To probíhá automaticky a komfortně přímo z tržeb obchodníků na platební bráně a respektuje tak obchodníkovo cashflow, sezónnost apod. Lemonero, jako poskytovatel financování, přináší do ekosystému důležitou technologii, knowhow a spolehlivost, díky čemuž zajistí bezproblémový a efektivní zážitek pro všechny malé a střední podnikatele a zároveň přinese potřebný kapitál do tohoto pod-financovaného segmentu, který banky neumí optimálně obsloužit.

Náklady pro uživatele

Cena měsíčního poplatku se liší dle typu využité služby/produktu a také dle rizikového profilu obchodníka. Poplatek začíná od 0,8 % měsíčně a úvěr lze čerpat v období 3, 6 nebo 12 měsíců.

Fáze vývoje

Lemonero je na trhu již pátým rokem a za tu dobu si zajistilo partnery ze sektoru eCommerce, platebních bran a marketplaces a to na několika trzích a v několika zemích včetně například oblasti Beneluxu. Kromě našich finančních produktů dále aktivně vyvíjíme například AI analytické a finanční nástroje pro obchodníky nejen v eCommerce.

Investoři

Komerční banka, a.s. (Société Générale Group)

Na kterých trzích produkt funguje?

S hlavním sídlem v Praze a klíčovou obchodní kanceláří v Amsterdamu strategicky pokrýváme SME trh v České republice, na Slovensku, v Nizozemsku a v Belgii. Naše zaměření zaručuje spolehlivou a významnou spolupráci pro platební brány, Marketplaces a eCommerce hráče, kteří hledají důvěryhodného partnera ve financování svých klientů.

Facebook https://www.facebook.com/lemonero.cz
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/37546170/admin/feed/posts/