finGOOD

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelFingood
Stránky produktu u poskytovatelehttps://fingood.cz/
Okruh uživatelů

Pro všechny začínající i pokročilé individuální investory

Počet uživatelů 5.200,00
Základní charakteristika

FinGOOD umožňuje individuálním investorům investovat smysluplně do českých a prověřených společností s historií, navíc s nadstandardním zhodnocením. A podnikatelům přináší možnost získat flexibilní zdroj financování pro další rozvoj podnikání.
Jedním z hlavních cílů platformy finGOOD je maximální transparentnost vůči investorům. Díky této elementární esenci se finGOOD snaží zvýšit a prokázat svou důvěryhodnost, aby si investoři mohli být vždy jistí, že jejich finanční prostředky jsou v dobrých rukou a že tým finGOODu tvoří profesionálové s vynikající odbornou i osobní reputací.

Video
See video
Co je na produktu inovativního?

FinGOOD je moderní crowdfundingová investiční platforma zaměřená na P2B investice do zavedených a prosperujících českých firem s příběhem a historií!
◦ Opravdové firmy s historií = Investujete do úvěrů (nikoliv do bondů), které poskytujeme pouze prověřeným firmám s 2 letou historií a dostatečným zajištěním. Investice probíhá formou P2B crowdfundingu.
◦ Pravidelný měsíční příjem = Zainvestované peníze dostáváte na váš účet pravidelně měsíčně - jednoduše si budujete pasivní příjem.
◦ Nadstandardní výnos = Investicí na finGOODu zhodnotíte svůj kapitál průměrně o 8,7 % ročně! Nejčastěji vám nabídneme příležitosti se zhodnocením 6 - 10 % p.a.

Náklady pro uživatele

Transparentnost a férovost jsou pro finGOOD klíčovými hodnotami a proto zde nenajdete žádné skryté nebo složité poplatky.
◦ Žádný poplatek za založení či uzavření investorského účtu
◦ Žádný poplatek za vedení účtu nebo neaktivitu
◦ jeden férový poplatek ve výši 9 % z výnosů, které získáte z vašich investic

Fáze vývoje

V posledních dvou letech si finGOOD ověřil svůj koncept podnikání. O úspěšnosti tohoto byznysového modelu mluví rekordní loňský růst platformy, kdy vyrostla o 650 % a ztrojnásobila svoji databázi investorů. FinGOODu se také podařilo zprostředkovat finance pro více než 100 českých firem a investoři si díky tomu mezi sebe rozdělili výnos 50 milionů korun. Silnou oporou je vlastní investiční mobilní aplikace, která zjednodušila investování na maximální možnou úroveň. V letošním roce plánuje finGOOD zafinancovat podnikatelské úvěry v hodnotě 650 milionů korun.

Na kterých trzích produkt funguje?

Česká republika

Facebook https://cs-cz.facebook.com/fingoodcz/
LinkedIn https://cz.linkedin.com/company/fingood/