view counter

Zprávy - Leasing pro podnikatele

Fleetové ceny 2017 rozdány

Leasing pro podnikatele | 20. října 2017 - 11:28 | Club 91
Desátý ročník ankety ALD Automotive Fleet Awards, která oceňuje význačné produkty, služby a osobnosti v oblasti správy vozových parků, vyvrcholil 19. října 2017 slavnostním večerem v Art Restaurantu Galerie Mánes v Praze. Během ceremoniálu bylo rozdáno 21 skleněných sošek „Fleetových múz“, díla sklárny Preciosa v Desné, která je tradičním dodavatelem této trofeje. Vítězové vzešli z hlasování 110 porotců.

Mráz fleetaře neodradil

Leasing pro podnikatele | 27. dubna 2017 - 15:13 | Redakce

Hosty prvního letošního Dne s Fleetem přivítal ve čtvrtek 20. dubna 2017 sníh a teploty kolem nuly. Ale fleetaři dokázali, že nejsou „z cukru“ a na tradiční celostátní setkání na Masarykově okruhu v čerstvě hokejově mistrovském Brně dorazili ve standardním počtu. Ranní pohled na zástupce automobilek odstraňujících z aut led a sníh byl pro tuto akci naprosto netradiční. Dny s Fleetem již zažily leccos: horké slunečné dny, bouřky, průtrže mračen i vichřice. Nyní došlo i na mráz...

LeasePlan v roce 2014 dosáhl čistého zisku 372 mil. eur

Leasing pro podnikatele | 16. února 2015 - 12:58 | DV

Globální jednička v oblasti správy firemních automobilových flotil společnost LeasePlan Corporation loni dosáhla čistého zisku 372 milionů eur. To představuje meziroční navýšení o 46 milionů eur, tedy o 14 %.

Leasing je opět na vzestupu, jak ukazují nejnovější výsledky

Leasing pro podnikatele | 6. listopadu 2014 - 10:54 |

Členské společnosti České leasingové a finanční asociace (ČLFA) poskytly klientům v prvních třech čtvrtletích letošního roku prostřednictvím leasingu, úvěrů a factoringu 98,68 miliardy korun, to je o 11 % více než ve stejném období roku 2013. Klíčová oblast financování podnikatelských investic vzrostla o 15 %. Právě v této oblasti byl nárůst největší.

UniCredit Bank a UniCredit Leasing podpoří expanzi českých firem na nové trhy

Leasing pro podnikatele | 9. října 2013 - 13:07 | UniCredit Bank

UniCredit Bank a UniCredit Leasing patří ke klíčovým partnerům českých exportérů včetně velkých strojírenských firem. Nemohou proto chybět na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, kde se budou společně prezentovat na stánku číslo 26 v pavilonu Z. UniCredit Bank účastníkům veletrhu představí novinky z oblasti korporátního bankovnictví, úvěrování a exportního financování. UniCredit Leasing se zaměří na novinky v sektoru financování strojů a dopravní techniky.

UniCredit Leasing přináší dostupné financování zdravotní techniky

Leasing pro podnikatele | 2. srpna 2012 - 11:47 | UniCredit Leasing

UniCredit Leasing uvádí na trh nový obchodní model financování zdravotní techniky pod označením Komoditní linie Zdravotní technika, který se zaměřuje na spolupráci s prodejci významných světových značek zdravotnického vybavení na českém trhu. Jde o modifikaci oblíbeného značkového financování, které je tak nyní dostupné širšímu spektru obchodních partnerů, a nabízí řešení soukromému i veřejnému sektoru při nákupu nového zařízení. UniCredit Leasing se dlouhodobě udržuje na předních pozicí českého trhu při financování potřeb lékařů, zubařů, ale také veterinářů.

34 miliard pro českou ekonomiku

Leasing pro podnikatele | 10. května 2012 - 16:31 | Česká leasingová a finanční asociace

Členské společnosti České leasingové a finanční asociace (ČLFA) podpořily investice a spotřebu v české ekonomice za 1. čtvrtletí tohoto roku 34 miliardami korun. Na financování investic a provozu podnikatelských subjektů bylo proinvestováno přes 26 miliard korun, na financování zboží a služeb pro domácnosti šlo 8 miliard korun.

Objemy obchodů ČSOB Leasing jsou meziročně vyšší o 31,6 %

Leasing pro podnikatele | 28. března 2012 - 11:41 | ČSOB

ČSOB Leasing v roce 2011 poskytl nové financování v celkovém objemu 9,6 mld. Kč, což představuje dynamický meziroční nárůst nových obchodů o 31,6 procenta. Z objemu nových obchodů připadá více než 9,1 mld. Kč na financování nových investic českých podnikatelů.

UniCredit Leasing spouští nový obchodní projekt – Komoditní linie

Leasing pro podnikatele | 5. prosince 2011 - 11:42 | Jiří Hovorka, mesec.cz

[Tisková zpráva] UniCredit Leasing spouští projekt Komoditní linie, tedy nový obchodní model zaměřený na spolupráci s malými a středními obchodními partnery (značkami) a prodejci. Jde o modifikaci oblíbeného značkového financování, kde si UniCredit Leasing dlouhodobě udržuje vedoucí pozici na českém trhu nebankovního financování. 

Celkem: 36