view counter

Zprávy

Na rozvoj umělé inteligence se musíme dobře připravit, varuje aktuální studie Allianz. Hrozí velké ztráty

Neživotní pojištění | 18. dubna 2018 - 12:14 | Redakce
Autonomně řízené vozy, chatboti a inteligentní stroje už dnes naznačují, jak bude vypadat budoucnost. Rozšíření strojů s umělou inteligencí bude zvyšovat efektivitu podniků, na druhou stranu se ale také zvýší zranitelnost firem vůči kyberútokům a vzroste potenciál obřích finančních ztrát v krátkém čase. Na to všechno se musíme připravit, varuje Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS).

Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ největší networkingová akce pro ženy v Evropě

16. dubna 2018 - 14:47 | Tereza Melišová, BPW CR

87 řečnic a řečníků, přes 1400 účastnic a účastníků a 2280 registrací ke kulatým stolům. To jsou čísla 9. ročníku největší vzdělávací akce v České republice, která právě skončila. Proběhla 13. a 14. dubna v Clarion Congress Hotel Prague a jejím hlavním tématem byly ženy & peníze.

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

10. dubna 2018 - 14:28 | Business & Professional Women ČR

Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

I. ročník - ANKETA O NEJABSURDNĚJŠÍ VÝLUKU Z POJIŠTĚNÍ SPUŠTĚNA

Životní pojištění | 5. dubna 2018 - 14:15 | bankovnipoplatky.com

Server BankovniPoplatky.com odstartoval hlasování v rámci I. ročníku Ankety o nejabsurdnější výluku z pojištění. Od 1. 4. 2018 mohou čtenáři hlasovat pro navržené a nominované výluky z pojištění přímo na serveru BankovniPoplatky.com.

Studentbroker - investování jako hra pro studenty

Obchodování s CP | 29. března 2018 - 9:07 | Redakce

Na českých a slovenských vysokých školách byl zahájen další semestr projektu Studentbroker, který hravou formou učí studenty obchodovat na burzách. Ti tak mají možnost uplatnit své znalosti v praxi a dokonce vyhrát některou z věcných cen, které věnovala Fio banka, pořadatel projektu.

Účelová půjčka na rekonstrukci je výhodnější. Víte, kdy vás ale může dostat do úzkých? …

Úvěry | 28. března 2018 - 9:11 | Pucka.co

Sjednat si klasický spotřebitelský úvěr na rekonstrukci bydlení se může pořádně prodražit. A nejen to. Neúčelové půjčky se výhodností ani zdaleka nevyrovnají těm účelovým. Proč je lepší na rekonstrukci volit hypotéku a úvěr ze stavebka? A mohou vás účelové půjčky dostat do úzkých?

I. ročník ankety o nejabsurdnější výluku z pojištění

20. března 2018 - 12:29 | bankovnipoplatky.com

Server BankovniPoplatky.com vyhlašuje historicky první Anketu o Nejabsurdnější výluku z pojištění. Od 15. 3. 2018 do 15. 6. 2018 mohou čtenáři serveru nominovat, hlasovat, diskutovat a komentovat v Anketě o Nejabsurdnější výluku z pojištění a rozhodnout o první Nejabsurdnější výluce z pojištění v České republice.

Ženy a investice. Jaká jsou tajemství investorek?

Obchodování s CP | 16. března 2018 - 17:12 | Jiří Pech, investiční analytik Broker Trust

Investiční svět už dávno není jen doménou mužů. Byť je žen mezi nejznámějšími investorskými hvězdami jako šafránu, z celkového počtu investorů tvoří podle posledních průzkumů přibližně polovinu. A když dojde na počítání zisků, ženy muže leckdy předčí. Navíc, firmy vedené ženami nebo společnosti, ve kterých je smíšené zastoupení managementu, podle studií dosahují vyšší ziskovosti a jsou méně rizikové.

Splácet dluh dluhem je pro většinu Čechů nezodpovědné. Jak lidé řeší své půjčky?

Úvěry | 15. března 2018 - 8:00 | Pujcka.co

Splácet dluhy dalšími dluhy většina Čechů odmítá, přesto se najdou rizikoví dlužníci, kteří se nebrání sjednávat si nové půjčky na ty staré. Co ale dělat s půjčkami, které nezvládáte? Možností řešení je hned několik.

Celkem: 21403