Zprávy

MONETA je digitálně nejvyspělejší bankou Česka. Potvrzuje to prestižní výzkum Deloitte

28. listopadu 2022 - 10:00 | MONETA Money Bank

Prestižní studie nadnárodní poradenské společnosti Deloitte s názvem Digital Banking Maturity opět potvrdila, že MONETA je digitálně nejvyspělejší bankou Česka. Výzkum, který vychází jednou za dva roky, srovnával celkem 304 bank ze 41 zemí světa a Monetu označil za tuzemskou jedničku již potřetí v řadě.

Díky aplikaci George klíč si klienti mohou ihned ověřit, zda jim volá bankéř Spořitelny …

23. listopadu 2022 - 9:00 | Česká spořitelna

Klienti Spořitelny si mohou při telefonních hovorech s bankéřem snadno ověřit, že se jedná o skutečného zaměstnance Spořitelny. Během hovoru stačí bankéře vyzvat, aby zaslal klientovi do aplikace George klíč push notifikaci, ve které je informace o jménu bankéře, jeho telefonním čísle a také uveden unikátní 4místný kód, který na vyzvání klienta bankéř následně přečte. Tzv. vzdálené ověření bankéře již Spořitelna úspěšně otestovala během několika posledních měsíců při hovorech z pobočkové sítě, kontaktního centra v Prostějově či Ostravě, nyní ho spouští na všech externích call centrech, které banka využívá.

VÚB, jedna z největších bank na Slovensku, přichází do Česka se spořením bez limitů. …

22. listopadu 2022 - 10:00 | VÚB

Druhá největší slovenská banka VÚB přináší na český trh inovativní novinku v podobě spoření bez limitů. V tomto online produktu spojuje jednoduchost a flexibilitu. Spořit tak lze bez jakýchkoliv poplatků a omezení. Klientům nabídne úročení vkladů sazbou 6,15 % p.a., aktuálně jednou z nejvyšších na trhu, přičemž úroky se připisují denně, nikoliv jednou měsíčně.

Martin Žáček ve výběru nejinspirativnějších šéfů v Česku podle Forbesu

21. listopadu 2022 - 10:00 | UNIQA pojišťovna

V přehledu TOP CEO 2022 je ve společnosti dalších 21 nejvyšších manažerů firem podnikajících v Česku zařazen i generální ředitel finanční skupiny UNIQA Martin Žáček. Prestižní žebříček byl sestaven na základě finančních výsledků a dalších číselných parametrů firem řízených nominanty, dále podle pokroku, kterého firmy dosáhly, a v neposlední řadě i podle lidských vlastností, jež ze šéfů dělají skutečné lídry.

Investiční platforma Bondster má již 16 tisíc uživatelů. …

16. listopadu 2022 - 9:00 | Bondster

Český fintech Bondster Marketplace hlásí nový rekord. Počet registrovaných uživatelů online investiční platformy bondster.com vzrostl na 16 tisíc. Investoři od spuštění tohoto online tržiště získali na úrocích více než 130 milionů korun. Celkový objem proinvestovaných úvěrů již překonal částku 3,2 miliardy korun.

Zlatá koruna zahajuje 21. ročník soutěže o nejlepší finanční produkty roku 2023

15. listopadu 2022 - 15:28 | Zlatá koruna

Zlatá koruna, nejstarší celostátní soutěž finančních produktů u nás, zahajuje 21. ročník soutěže. Téměř 400členná Finanční akademie, složená z nezávislých odborníků, opět ohodnotí stovky finančních produktů ve spotřebitelských a podnikatelských kategoriích. Vedle odborného hodnocení probíhá i anketa veřejnosti o nejoblíbenější finanční produkty Cena veřejnosti a Cena podnikatelů. Své oblíbené produkty tak může každý podpořit na webu www.zlatakoruna.info.

Money Maker – investiční konference od CzechCrunch

15. listopadu 2022 - 14:23 | Zlatá koruna

Akcie nebo teniska? Bitcoin nebo fotovoltaika? Co je větší money maker? CzechCrunch pořádá svou historicky největší konferenci o investicích!

Hledáme posilu do týmu na pozici Project & Production Manager

11. listopadu 2022 - 11:26 | Zlatá koruna

Chcete zajímavou a různorodou práci v zázemí zavedené firmy s dobrou reputací? Pošlete své CV a motivační dopis na zlatakoruna@zlatakoruna.info. Nabízíme samostatnost, práci s elitami z finančního sektoru a férové finanční ohodnocení.

 

4 z 6 domů a bytů jsou pojištěné špatně. Za škody tak lidé nedostanou dost peněz

9. listopadu 2022 - 9:00 | Direct pojišťovna

Ceny nemovitostí za poslední roky raketově stoupaly. Lidé ale většinou tento fakt nepropsali do svých pojistek. Domy a byty tak mají často pojištěné na hodnoty, které už dávno neplatí. Kvůli podpojištění jim hrozí, že za případné škody nedostanou od pojišťovny dost peněz.

Celkem: 21962