Fóra Zlaté koruny

K projektu Zlaté koruny již od roku 2007 neodmyslitelně patří diskusní fóra, která se stala otevřenou a ostře sledovanou tribunou výměny názorů prioritního významu. Nejde o běžné konference, ale o setkání a diskuse na té nejvyšší úrovni. Mohli bychom je přirovnat k ekonomickým summitům v rámci jedné země, pokud to téma vyžaduje, s mezinárodní účastí.

Zajímavá je i dosavadní bilance fór Zlaté koruny. Celkový počet účastníků Fór přesáhl 4000. Posluchačům se představilo několik desítek hlavních řečníků a počet účastníků panelových diskusí lze počítat na stovky. V roli hlavních řečníků na fórech Zlaté koruny nejčastěji vystupovali Miroslav Kalousek osmkrát, prof. Michal Mejstřík osmkrát, Miloš Zeman sedmkrát, prof. Jan Švejnar sedmkrát.

Fóra Zlaté koruny, zaujímající postoj ke klíčovým otázkám ekonomického vývoje, si získala respekt v odborných kruzích i ve veřejnosti, jak potvrzují reakce na internetové a televizní přenosy i ohlasy v tisku. Účast na těchto fórech se stala prestižní záležitostí pro každého, kdo v ekonomické oblasti u nás něco znamená. A to je nejlepší vizitka, jakou si lze přát.

 

VŠE O POSLEDNÍM FÓRU NA TÉMA FINOVACE NALEZNET NA FINOVACE.

 

(Chcete-li přejít na informace o konkrétním Fóru Zlaté koruny, vyberte si jeho přímý odkaz v menu v záhlaví stránky.)