view counter

Úvěry

Diskutujte na téma úvěry.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Dobrý denchci si půjčit na automobil cirka 60 jaký typ úvěru by jste doporučil?a slyšeljsem že pokud dám mimořádnou splátku tak že nemůže být urokována je to pravda?

dobry den potrebuji pujcit 150000.

Dobry den.
Rada bych se zeptala,jestli pujcujete i lidem,co pracuji v cizine.Dekuji

Dobrý den,
Zlatá koruna není přímým poskytovatelem jakýchkoliv finačních produktů a to včetně úvěrů. Nicméně, můžete prostřednictvím našich stránek o úvěr zažádat a konkrétní poskytovatel s Vámi dohodne úvěrové podmínky.

dobrý den, chci se zeptat jestli nebude GE Money bank rušit sankci (5%)za předčasné splacení úvěru děkuji

Dobrý den,
tuto informaci k dispozici nemáme. Se svým dotazem se můžete obrátit přímo na GE Money bank, zda v budoucnu tento poplatek nebude rušit.

dobry den,mam 2O let.kupuji byt ale potřebovala bych pujčit 100 OOO.ptam se zdali uvěr dostanu a jake by byli splatky.jsem zaměstnana s přijmem 10 500.

Dobrý den,
ve Vašem případě bude nejvýhodnější pokud si uděláte průzkum mezi bankovními institucemi s žádostí o úvěr a necháte si vypracovat nabídku a z nabídek si potom vyberete tu nejvhodnější pro Vás.

Dobry den, potrebovala bych zjistit, zda prodavajici bytu potrebuje pro potreby financniho uradu (dan z prodeje nemovitosti) krome kupni smlouvy take znalecky odhad. ja(kupujici) i prodavajici mame stejnou odhadkyni, ktera pozaduje zaplaceni odhadu po mne(potrebuji dolozit k zadosti o stavebni uver) i po prodavajici(ta "pry" odhad potrebuje pro financni urad). Je to tak spravne? uctovat kazdou stranu? Děkuji pekne za objasneni situace.

Dobrý den,
na portálu www.zlatakoruna.info Vám poradíme ohledně finančních produktů, bohužel daňové problematice se nevěnujeme. Doporučuji obrátit se na daňového poradce.

Dobrý den,budu mít na Vás dost zvláštní dotaz.
Chtěla bych vědět , jestli je možné,vzít si úvěr na druhého člověka aniž by o tom ten dotyčný věděl a pak mu pro neplacení přišel zrovna exekuční výměr.Opravdu by mě zajímalo,jak je toto
možné.bonýška

Dobrý den,
bohužel teoreticky je to možné a o některých takových případech jsem slyšel. Nicméně je to zásadně protizákonné jednání, klasifikováno jako úvěrový podvod, ten kdo předloží falešný občanský průkaz se záměrem získat úvěr se dopouští trestného činu. Ten kdo takovýto úvěr poskytne a dostatečně neprověří identitu žadatele, např. dvěma průkazy, rovněž pochybil. Stal-li se Vám takovýto případ, nezbývá než podat trestní oznámení na neznámého pachatele a orgány činné v trestním řízení by se tímto měly okamžitě začít zabývat.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jakým způsobem mám předčasně splatit úvěr.Existuje nějaký fofmulář? Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den,
je třeba kontaktovat finanční společnost, u které máte úvěr. Ten můžete splatit na základě podmínek, které máte uvedeny ve smlouvě o úvěr. O přesných krocích, které je třeba podniknout, Vás informuje finanční společnost.

VÁŽENÍ OBRACÍM SE NA VÁS S NÁSLEDUJCÍM DOTAZEM" JSME VE VĚKU 68 A 66 LET NAŠE DŮCHODY ČINNÍ V SOUČASNÉ DOBĚ 22.875 Kč MNĚSÍČNĚ , JE MOŽNÉ V NAŠEM VĚKU POŽÁDAT O ÚVĚR V ČASTCE 350000 ? PENÍZE BYCHOM CHTĚLI VYUŽÍT K NÁKUPU NEMOVITOSTI . JAKO ZÁKLAD BYCHOM VYUŽILI PENÍZE ZA PRODEJ BYTU . DĚKUJÍ ZA VÁŠ ČAS A OCHOTU . S POZDRAVEM ZÁPOTOCKÝ

Pokud chcete orientačně zjistit, zda a za jakých podmínek byste úvěr získali, doporučujeme vyhledat si na internetových stránkách některé banky úvěrovou kalkulačku a zadat příslušné údaje. Ve Vašem dotazu např. chybí jaké máte finanční závazky, jaké jsou Vaše celkové měsíční výdaje atd. Bez těchto skutečností nelze dosažitelnost úvěru posoudit.

Dobrý den měla bych dotaz jsem v důchodu a potřebovala bych půjčit částku 80 000 KČ.můj důchod činí 7 300KČ. Pokud by to šlo můžete mi sdělit jak vysoké by byly splátky? děkuji Křížová

Výše splátek závisí na příjmu a době splatnosti. Kdybyste si např. teoreticky chtěla vzít úvěr u České spořitelny, pak jedinou možností při Vašem příjmu a výši úvěru 80 000 je splatnost 6 let, kdy by měsíční splátka činila 1710 Kč. Splatnost by ovšem už nemohla být jenom 5 let, protože splátka by činila 1890 Kč, a na takové splácení byste podle propočtů banky už neměla dostatek volných finančních prostředků. Okolnosti, za nichž Vám finanční ústav půjčku poskytne, závisí i na dalších faktorech, proto je nutné banku navštívit a o možnostech a podmínkách se informovat. Předem si můžete orientačně ověřit výpočty pro získání úvěru na úvěrových kalkulačkách, které najdete na internetových stránkách jednotlivých bank.

Dobrý den,
tento dotaz bude dosti neobvyklí,nebot do situace do ,které jsem se dostala je šílený.
Na to abych řádně zaplatila povinnosti státem uložených jsem si nabrala ůvěry,abych stále nedostávala modré obálky a nedostala exekuce.
Ovšem nějaký chytrák v mém zaměstnání se dověděl o mých potíží a postaral se o výpověd.
Nyní mám jiné zaměstnání,ale vezu se ve skluzu pohledávek,které nemohu dát dohromady.Při různých odkladech,žádostí o odložení narůstají ůroky.Mám obavy,že dostanu exekuci na plat a začnou větší potíže,ve kterých se dá těžko orientovat.Následky si dovedu představit.Co dělat???????Poradí někdo solidní. Děkuji

Ve Vašem případě by bylo nejlépe, kdybyste se obrátila na specializovanou Poradnu při finanční tísni, která by Vám nejen bezplatně poradila, jak tuto situaci řešit, ale zároveň pomohla při jednání s věřiteli atd. Poradna má sídlo Americká 22, 120 00 Praha 2, otevřena je ve všední dny od 8 do 18 hodin. Poradna má své internetové stránky http://financnitisen.cz a e-mailovou adresu poradna@financnitisen.cz.

Datum posledního příspěvku:
9. března 2017 - 11:39
Počet příspěvků:
72
Počet témat:
8
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.
TémaOdpovědíPoslední příspěvek
Klasický spotřebitelský úvěr Cetelem 33 9. března 2017 - 11:39
Startovací Kontokorent pro nové klienty 1 11. dubna 2016 - 9:21
Hrozí vám exekuce? Máme pro vás řešení 3 16. května 2014 - 19:58
Osobní půjčka Cetelem 13 13. května 2014 - 11:10
Na koho si brousí zuby „predátoři“ 2 16. dubna 2014 - 13:15
Úvěry - Archiv 18 19. prosince 2011 - 13:51
V úterý se v Praze koná XI. Fórum Zlaté koruny: Z dluhové pasti do propasti? 1 29. listopadu 2011 - 16:02
Banky a záložny nabízejí 5% úroky. Na vklady i na úvěry 1 16. června 2011 - 17:23