« Zpět

Češi na důchod od státu nevěří. Ve finálovém kole Ceny veřejnosti je TOP 20 produktů

| 4. března 2020 - 14:38 | Zprávy | Leasing

Široká veřejnost rozhodla o nejoblíbenějších 20 produktech na finančním trhu v nominačním kole Ceny veřejnosti soutěže Zlatá koruna. O tom, které z těchto produktů se umístí na stupních vítězů, se bude hlasovat ve finálovém kole Ceny veřejnosti do 24. dubna na webu www.zlatakoruna.info.

V letošním roce to bude po osmnácté, co Zlatá koruna přinese srovnání na trhu finančních produktů. V soutěži Zlatá koruna hodnotí ty nejlepší produkty v 16 kategoriích odborná porota, Finanční akademie. Ta zvolí také Novinku roku.

O oblíbenosti finančních produktů ale rozhodují sami lidé v anketě Cena veřejnosti. Od 28. října 2019 probíhalo nominační kolo. Každý návštěvník webu www.zlatakoruna.info mohl navrhnout jakýkoliv produkt. Dvacet produktů, které posbíraly nejvíce nominačních hlasů, postoupilo do finálového kola Ceny veřejnosti. Do 24. dubna pak může veřejnost hlasovat pro jeden z produktů z finálové dvacítky a pomoci mu k zisku Zlaté, Stříbrné nebo Bronzové koruny.

„Výsledky odborných kategorií jsou určitým vodítkem pro širokou veřejnost. Poskytují lidem oporu při rozhodování o tom, které finanční produkty zvolit, aby si vybrali vhodný produkt, o své finance nepřišli a případně i bezpečně zainvestovali. U Ceny veřejnosti se ptáme, se kterým produktem jsou natolik spokojeni, že pro něj chtějí i hlasovat. Je tedy takovou odměnou a zpětnou vazbou pro finanční společnosti. Z dlouhodobého hlediska je ještě zajímavější, že ukazuje nejen jaký poskytovatel má pro klienty vstřícné produkty, ale i jaké jsou trendy ve společnosti. Podívejte se na letošní finálovou dvacítku a uvidíte, co teď lidé řeší nejvíce – zajištění na stáří. Dnes už lidé více chápou, že dobrá investice, a to i do bydlení, je prakticky tou nejlepší „pojistkou“. Jsem rád, že právě zajištění do budoucna finálové dvacítce jasně dominuje. Stavební spoření a hypotéky mají zastoupeny 6 produktů, podílové fondy a penzijní spoření 5 produktů. Je vidět, že Češi si stále více uvědomují, že stát jim důstojné stáří opravdu nezajistí,“ dodal k výsledkům nominačního kola Dr. Pavel Doležal, zakladatel a ředitel Zlaté koruny.

Hlasovat v Ceně veřejnosti může kdokoliv až do 24. dubna, kdy bude ukončeno také hlasování v Ceně podnikatelů, které je jednokolové a ucházet se o vítězství tak může jakýkoliv produkt určený podnikatelům. Výsledky budou slavnostně vyhlášeny na Galavečeru Zlaté koruny 28. května v Top Hotelu Praha, kterého se zúčastní také vítěz tipovací otázky. Kdo nejdříve správně tipne, kolik aktivních produktů bude k ukončení hlasování na webové stránce www.zlatakoruna.info, může si z Galavečera odnést některou ze zajímavých cen. Ve hře je například stipendium na VŠEM, elektromobil na víkend od společnosti ČEZ, nebo poukaz na šperk v hodnotě 10 tisíc Kč od společnosti JK Jitka Kudláčková.

20 finalistů Ceny veřejnosti Zlaté koruny 2020*:

 

Produkt

Poskytovatel

Aplikace MONETA Smart Banka (Nejvíce funkcí: investice, spoření,  Pay, G Pay, pojištění, směnárna, půjčky, kreditky, kontokorent, jediná na světě je dostupná na TV, hodinky, telefon, tablet, počítač)

MONETA Money Bank

Běžný účet ZDARMA A BEZ PODMÍNEK s výběry po celém SVĚTĚ

Equa bank

Fio Internetbanking

Fio banka

Fio osobní účet bez poplatků

Fio banka

Generali Fond korporátních dluhopisů

Generali Investments CEE

Hypoúvěr od Buřinky GARANT

Stavební spořitelna České spořitelny

mKonto s mKartou Svět s nejvýhodnějším kurzem, vítěz Ceny veřejnosti 2019, vítěz žebříčku nejvýhodnějších účtů Finparáda - Finanční produkt roku 2019 a nově přidaným kontokorentem mRezerva MINI bez úročení a poplatku

mBank

Můj majetek

Generali Česká pojišťovna

MŮJ ŽIVOT

Generali Česká pojišťovna

NN (L) International Central European Equity (CZK)

NN Investment Partners C.R.,

On-line stavební spoření

Stavební spořitelna České spořitelny

Penzijní připojištění se státním příspěvkem u ČS penzijní společnosti

Česká spořitelna – penzijní společnost

Penzijní spoření s ČS

Česká spořitelna – penzijní společnost

Povinné ručení s digitální asistencí

Generali Česká pojišťovna

Stavební spoření 55+

Wüstenrot - stavební spořitelna

Stavební spoření RSTS

Raiffeisen stavební spořitelna

Úvěr od Buřinky na družstevní bydlení

Stavební spořitelna České spořitelny

Výhoda+

Trinity-bank

Wüstenrot Kamarád+

Wüstenrot - stavební spořitelna

ZDR Investments SICAV

ZDR Investments

*produkty jsou řazeny abecedně

 

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.