Edukativní aplikace Kooparťáci

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelKooperativa pojišťovna
Základní charakteristika

Jde o zcela unikátní a na trhu jedinečný nástroj - mobilní herní aplikaci - propojující reálný pracovní život obchodníka s herním světem. V této aplikaci se obchodník stane hráčem pozitivně kompetitivní hry, kde je zastoupen virtuální postavičkou – Avatarem. Tohoto Avatara si hráč může upravovat dle svých preferencí a může se před ostatními spolupracovníky napříč firmou prezentovat uvolněnější formou, než které nabízí formální pracovní prostředí. Herní prostředí je složené z řady pestrých mini her, které jsou zaměřeny na různé kognitivní funkce a rozděleny do čtyř kategorií:
- pozornost,
- paměť,
- písmena a čísla,
- rychlost.

Okruh uživatelů

Obchodní služba Kooperativy

Výhody/bonusy

Celý koncept je zaměřen zejména na mladou generaci obchodníků, oblibu si však může získat u kohokoliv. Primárním benefitem je pravidelné vzdělávání hravou formovou v rámci denních her a šíření know how díky klanovému chatu. Pro zvýšení informovanosti je využita i funkce novinky, díky které dostává hráč aktuality přímo do svého mobilu. Smysl aplikace je rovněž v podpoře nováčků, vzájemné propojení zaměstnanců a komunikaci mezi sebou. Zároveň se snažíme vytvořit přirozené soutěžní prostředí a odměnit obchodníky za jejich produkci i v rámci Kooparťáků.

Přínosy pro klienta:
- zcela nová vzdělávací platforma založená na hravosti a soutěživosti obchodníků prohlubuje jejich znalosti a tím pádem ještě více pomůže k předávání všech důležitých a relevantních informací klientům
- unikátní komunikační kanál pro šíření novinek přímo na mobil - obchodník ví o všech novinkách a velmi rychle tak může předávat informace svým klientům
- šíření know how: klanové chaty propojující obchodníky z různých koutů republiky. Obchodníci si předávají užitečné zkušenosti a znalosti, které využijí v komunikaci s klienty.
- základním benefitem pro klienta je kvalitně vzdělaný obchodník, čemuž tato aplikace významně napomáhá

Základní informace

Systém

Smartphone (Android)

Smartphone (iOS)

Smartphone (Windows Phone)

----
Dostupnost aplikace

zdarma

Dostupnost aplikace - poznámka

Aplikace je určená zaměstnancům Kooperativy

Transakce

Obsluha produktů

Aplikace stavebních spořitelen

Aplikace pojišťoven

Ukázky