Půjčka na auta s čistou energií powered by ČSOB Leasing

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.csobleasing.cz/autopujcka
Počet uživatelů 1.600,00
Okruh uživatelů

Spotřebitelé, podnikatelé, firmy (včetně veřejného sektoru)

Distribuční kanály

Přímá nabídka zákazníkům, prostřednictvím skupiny ČSOB, digitální kanály, v místě prodeje u dealerů/dodavatelů

Základní charakteristika

Unikátní půjčka, která patří do rodiny ekologicky zodpovědných produktů skupiny ČSOB. Je určena těm, kteří chtějí jít cestou ekologické odpovědnosti/udržitelnosti.

Účelový úvěr na pořízení elektromobilů a vozidel na ekologický alternativní pohon (plug-in hybrid nebo vozidla s vodíkovým pohonem) dle přání klienta s komplexním pojištěním v jedné splátce. Financujeme všechny typy klientů, všechny značky i modely aut (auta, motorky i obytné vozy), jak nové tak i ojeté vozy všech typů pohonů. Platí zásada, čím více je ekologický vůz, tím nižší je cena financování.

Produkt je kombinovatelný s financováním od EIB, kde může klient získat úrokové zvýhodnění až 1,40 % a také s připravovanými dotačními tituly v rámci Národního plánu obnovy na podporu eko mobility.

Základní vlastnosti:
- Výhodná úroková sazba a je po celou dobu splácení garantována
- Produkt je bez poplatku za sjednání produktu a jeho správu
- Pojištění je spočteno přesně na profil klienta
- Komplexní pojištění si klient nastaví dle jeho potřeb a v rámci něj si může sjednat tyto typy pojištění: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, asistenční služby, úrazové pojištění, náhradní vozidlo, pojištění zavazadel
- Flexi splátka, která umožňuje si řídit průběh splácení
- Možnost financování ojetých vozidel s alternativními pohony za stejně výhodných podmínek jako u nových při platnosti tovární záruky na trakční baterie

Výhody/bonusy

V ČSOB Leasing vyřešíte na jednom místě hned 3 klientské potřeby: koupě auta (kvalitní stav a jasný původ), financování této koupě (Autopůjčka) a také pojištění (komplexní autopojištění).

Výhodné sazby pojištění přizpůsobené osobnímu profilu klienta a roční pojistné je rozloženo do 12 měsíčních splátek (klient není nucen uhradit pojištění jednorázově).

Flexi splátka umožňuje klientovi zdarma řídit a optimalizovat výši splátek podle jeho potřeb po 12 měsících řádného splácení. Sám si volí, zda využije komfortní zónu pravidelného splácení nebo využije jednu z nabízených možností:
• Možnost požádat o odklad jedné až tří splátek, a to bez prodloužení trvání smlouvy (podmínky schválení jsou individuální)
• Jednorázové doplacení jistiny
• Možnost mimořádné splátky ve zvolené výši

Výhody alternativních pohonů:
• RZ začínající EL osvobozena od dálniční známky
• Sleva na parkování, ve vybraných městech úplně zdarma
• Nižší cena servisních služeb díky menšímu rozsahu prací (čistý elektropohon)
• Záruka na baterii až 7 let/160 tis km (čistý elektropohon)

Konkurenční výhody

Platí zásada, čím více eko, tím nižší cena financování.

Navíc lze získat dle podmínek obchodní akce při financování čistě bateriového elektro vozu dokonce povinné ručení od ČSOB Pojišťovny na celou dobu splácení zdarma.

Možnost financování ojetých vozidel s alternativními pohony za stejně výhodných podmínek jako u nových při platnosti tovární záruky na trakční baterie

Široká nabídka doprovodných služeb - například dotační poradenství (zejména v rámci pořízení elektromobilu), elektronické podepisování žádostí a smluv, využití financování s EIB, sofistikované poradenství ohledně financování přes virtuální asistentku KATE, online náhled a správa smlouvu přes aplikaci Můj eLeasing.

Novinky

Ve spolupráci s EIB nabízíme klientům na eko mobilitu zvýhodnění na úrokové sazbě až ve výši 1,40 % (výše slevy je závislá na délce financování, typu vozidla a samotném žadateli)

Produkt je kombinovatelný s připravovanými dotačními programy Národního plánu obnovy na podporu ekologické mobility. Umožní klientům optimalizovat nastavení úvěru tak, aby dosáhli na maximální možnou výši dotace, a také jim umožní provést mimořádnou splátku z dotace zdarma. Navíc klientovi je k dispozici naše doplňková služba ohledně dotačního poradenství.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ano

Parametry

Osobní automobily

ano

Ojetá vozidla

ano

Motocykly

ne

Minimální hodnota transakce (Kč) 70.000,00
Maximální hodnota transakce - Poznámka

není omezeno

Minimální akontace (%) 0,00
Minimální akontace - Poznámka

obvykle ve výši DPH

Maximální akontace (%) 80,00
Sankce při nesplácení (pevná částka) - Poznámka

Dle smluvní dokumentace, vycházejí ze standardních zákonných limitů.

Minimální doba (měsíce) 24,00
Maximální doba (měsíce) 72,00
Zůstatková hodnota (Kč) 0,00
Možnost fixních splátek

ano

Možnost pohyblivých splátek

ano

Odložení splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.