ČSOB Půjčka na auta s čistou energií powered by ČSOB Leasing

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.csobleasing.cz/autopujcka
Počet uživatelů 1.600,00
Okruh uživatelů

Čeští podnikatelé, spotřebitelé (včetně handicapovaných) živnostníci i střední a velké společnosti, včetně veřejného sektoru.

Distribuční kanály

V nabídce multi - kanálově (napřímo vlastní pobočkovou sítí, přes distribuční sítě mateřské společnosti ČSOB, prostřednictvím třetích stran (autodealeři) a také přes www, Internetové bankovnictví či call centrum), protože záleží na tom, aby ji klienti našli vždy v místě, kde ji očekávají nebo potřebují.

Základní charakteristika

Účelový kombinovaný (balíčkový) finanční produkt, který se skládá z účelového úvěru/půjčky nebo finančního leasingu na pořízení nového nebo ojetého elektromobilu, plug in hybridu či vozidla na vodíkový pohon + komplexního autopojištění ve splátkách + otevřených doprovodných služeb mobility.
Produkt nabízí parametricky atraktivní financování elektromobilů a vozidel na alternativní ekologický pohon. Jeho součástí je zvýhodněné pojištění ve splátkách na míru připravené ve spolupráci s ČSOB Pojišťovacím makléřem a ČSOB Pojišťovnou.
ČSOB Půjčka na auta s čistou energií je unikátní pro své některé vlastnosti.
Obsahuje:
- Výhodnou úrokovou eko sazbu
- Komplexní pojištění nadstandardního rozsahu, včetně možnosti sjednání velkého množství doplňků
- Flexi splátku
- Slevu na služby Autopůjčovny ČSOB Leasing
- Umožňuje vstoupit do světa benefitů a výhod skupiny ČSOB
- Možnost financování ojetých vozidel s alternativními pohony za stejně výhodných podmínek jako u nových při platnosti tovární záruky na trakční baterie
- Všechny výhody, které se váží k provozu vozidel s alternativními palivy (daňové úlevy, možnosti parkování ve městech, výhodnější dálniční provoz)
- Pomáhá snižovat emise CO2.
Myslíme na přírodu!

Výhody alternativních pohonů:
-RZ začínající EL osvobozena od dálniční známky.
- Sleva na parkování, ve vybraných městech úplně zdarma.
- Nižší cena servisních služeb díky menšímu rozsahu prací (čistý elektropohon).
- Záruka na baterii až 7 let/160 tis km (čistý elektropohon).
ČSOB Leasing se s tímto produktem snaží klientům pomoci prorazit cestu k jejich jednoduššímu podnikání a mobilitě příznivé k životnímu prostředí tak, aby odpovídala jejich potřebám.

Výhody/bonusy

ČSOB Půjčka na auta s čistou energií nabízí atraktivní úrokovou sazbu při financování nákupu elektromobilu, plug-in hybrid nebo vozidla s vodíkovým pohonem.

Úroková sazba se nemění a je garantovaná po celou dobu splácení úvěru.

Platí zásada, čím více eko, tím nižší cena financování.
Unikátní půjčka patří do rodiny ekologicky zodpovědných produktů skupiny ČSOB, je určena těm, kteří chtějí jít cestou ekologické odpovědnosti.
Součástí půjčky je také havarijní pojištění a povinné ručení po celou dobu splácení úvěru od ČSOB Pojišťovny.
Díky službě Flexi splátka si může klient měnit výši splátky dle svých aktuálních potřeb, a to bez jakýchkoliv poplatků.
Navíc lze získat dle podmínek obchodní akce při financování čistě bateriového elektro vozu dokonce povinné ručení od ČSOB Pojišťovny na celou dobu splácení zdarma.
Půjčku je možné i zprostředkovat přes webovou žádost na webu ČSOB Leasing nebo na kterékoliv pobočce ČSOB.
Možnost financování ojetých vozidel s alternativními pohony za stejně výhodných podmínek jako u nových při platnosti tovární záruky na trakční baterie
- Všechny výhody, které se váží k provozu vozidel s alternativními palivy (daňové úlevy, možnosti parkování ve městech, výhodnější dálniční provoz)
- Umožňuje vstoupit do světa benefitů a výhod skupiny ČSOB
Navíc možnost využít služeb Autopůjčovny: zajímavá služba navíc v případě potřeby krátkodobé mobility.
Své si v nabídce najde klient citlivý na cenu či naopak citlivý na nadstandard, ale také vyznavač tzv. středních cest. I pro klienty, s unikátní potřebou umí Autopůjčovna „something special“. Např. zapůjčení elektromobilu.

Konkurenční výhody

Výborný poměr cena/výkon/rozsah služeb.
Navíc: Autopůjčovna ČSOB Leasing
Klient může využít nové služby ČSOB Leasing – Autopůjčovny ČSOB Leasing. K dispozici jsou osobní vozy všech tříd, včetně užitkových dodávek.
Ceník Autopůjčovny ČSOB Leasing je pro klienty atraktivní.
Informace o Autopůjčce má zákazník k dispozici na zákaznickém portále eLeasing (Klientská zóna), který je dostupný i z jeho elektronického bankovnictví ČSOB.
Navíc bohaté služby skupiny ČSOB, včetně možnosti využití app ČSOB Do Kapsy.
FLEXI SPLÁTKA: Jedinečný nástroj, který klientovi umožní řídit a optimalizovat výši splátek podle jeho potřeb. Sám si volí, zda využije komfortní zónu pravidelného splácení nebo zónu dynamickou. Po 12 měsících řádného splácení smlouvy má pak celou řadu možností, jak ve splácení pokračovat. Změny způsobu splácení jsou bez poplatku!
• Volitelný odklad jedné až tří splátek, a to bez prodloužení trvání smlouvy.
• Jednorázové doplacení jistiny.
• Možnost mimořádné splátky ve zvolené výši.

Novinky

Při financování ekologicky šetrných vozidel na elektrický pohon pojištění odpovědnosti: povinné ručení zdarma
V rámci webové formy nabídka ČSOB Zelené Autopůjčky má tato rozšířeny funkcionality při zadávání on-line žádostí v rámci WEB rozhraní v distribučním e-sales kanále. Dosavadní řešení je úpravou inovováno o užitečné rozšíření rozsahu sekvenčního zadávání klientských dat v rámci žádosti, která je přehledně rozložená do 7 kroků, kdy aplikace nabírá všechny údaje potřebné pro následné rychlé posouzení žádosti zákazníka o financování a došlo k rozšíření prostředí o technologii Unfinished Forms (UFF), které umožňuje ukládání rozpracovaných žádostí s možností se k takové žádosti vrátit a dokončit je, včetně upload příloh potřebných k posouzení obchodního případu.
Možností, jak pomoci klientům s mobilitou je víc, ČSOB Leasing je chce v rámci Autopůjčky dále rozvíjet a využít, a to včetně budoucího propojení svých služeb s aktivitami skupiny ČSOB ve veřejné dopravě.
ČSOB Autopůjčka otevírá klientům zároveň dveře do celého světa ČSOB, oni následně získávají investiční služby, spoření, služby spojené s bankovním účtem, provozní financování… cokoliv, na co si jen vzpomenou ve světě financí. Z jednoho místo, od jedné skupiny, skupiny ČSOB.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ano

Parametry

Osobní automobily

ano

Ojetá vozidla

ano

Motocykly

ano

Podmínky uzavření smlouvy

Bez zvláštních omezení dle standardních obchodních podmínek ČSOB Leasing, pro specifické skupiny (handicapované, lékaři, podnikatelé zvýhodněné podmínky v rámci dokladovosti).

Minimální hodnota transakce (Kč) 70.000,00
Maximální hodnota transakce (Kč) 10.000.000,00
Maximální hodnota transakce - Poznámka

není omezeno

Minimální akontace (%) 0,00
Minimální akontace - Poznámka

obvykle ve výši DPH

Maximální akontace (%) 80,00
Sankce při nesplácení (pevná částka) - Poznámka

Dle smluvní dokumentace, vycházejí ze standardních zákonných limitů.

Minimální doba (měsíce) 24,00
Maximální doba (měsíce) 84,00
Zůstatková hodnota (Kč) 0,00
Možnost fixních splátek

ano

Možnost pohyblivých splátek

ano

Odložení splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Doprovodné služby

Ano
Flexi balíček Volitelný odklad jedné až tří splátek jedenkrát během každých 12 měsíců, a to bez prodloužení trvání smlouvy. V období odkladu splátek hradíte pouze náklady na pojištění.
V rámci webové formy nabídka ČSOB Autopůjčky má tato rozšířeny funkcionality při zadávání on-line žádostí v rámci WEB rozhraní v distribučním e-sales kanále. Dosavadní řešení je úpravou inovováno o užitečné rozšíření rozsahu sekvenčního zadávání klientských dat v rámci žádosti, která je přehledně rozložená do 7 kroků, kdy aplikace nabírá všechny údaje potřebné pro následné rychlé posouzení žádosti zákazníka o financování a došlo k rozšíření prostředí o technologii Unfinished Forms (UFF), které umožňuje ukládání rozpracovaných žádostí s možností se k takové žádosti vrátit a dokončit je, včetně upload příloh potřebných k posouzení obchodního případu.
Možností, jak pomoci klientům s mobilitou je víc, ČSOB Leasing je chce v rámci Autopůjčky dále rozvíjet a využít, a to včetně budoucího propojení svých služeb s aktivitami skupiny ČSOB ve veřejné dopravě.
ČSOB Autopůjčka otevírá klientům zároveň dveře do celého světa ČSOB, oni následně získávají investiční služby, spoření, služby spojené s bankovním účtem, provozní financování… cokoliv, na co si jen vzpomenou ve světě financí. Z jednoho místo, od jedné skupiny, skupiny ČSOB.

Nabídka pojištění

Komplexní autopojištění ve splátkách v Zelené Autopůjčce.
Pro elektromobily dle podmínek akce pojištění odpovědnosti zdarma!!!

Další služby v rámci nabídky

Jednorázové doplacení jistiny.
Možnost mimořádné splátky ve vámi zvolené výši.
On-line kontrola průběhu splácení na portálu eLeasing (Klienstká zóna)
V rámci ČSOB Zelené Autopůjčky získá klient řadu doprovodných služeb. Např. dotační poradenství nebo online náhled na svou smlouvu a důležité informace o jejím průběhu v portálu ČSOB CEB.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.