PREMIERLEASE 2011 - Hertz Lease Full service leasing

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelHERTZ LEASE
Okruh uživatelů

Podnikatelská sféra již od jednoho vozidla.

Distribuční kanály

Obchodní aktivity HERTZ Lease v ČR i Evropě.

Základní charakteristika

PREMIERLEASE 2011 představuje operativní leasing s garancí fixních splátek. Je určen jak pro malé tak i velké vozové parky s možností aplikace již od jednoho vozidla. Klient získává nejen komfort neměnné výše splátek po celou dobu leasingu, ale i 100% garanci mobility vozového parku a zajištění veškerých služeb spojených s provozem vozidla. S produktem PREMIERLEASE 2011 reagujeme na současnou zvýšenou potřebu firem řídit efektivně a s vysokou přesností vlastní cash flow. Dále jsme tento produkt ještě vylepšili o 0 % spoluúčast v případě krádeže vozidla, nebo pojistné události s připojištěním GAP, které kryje aktuální dlužnou částku a tím není přenesena žádná spoluúčast ani finanční vyrovnání na klienta.

Výhody/bonusy

PREMIERLEASE 2011 je produkt který je připraven pro ty nejnáročnější klienty, jejichž krédem je heslo čas jsou peníze. Nechtějí vynakládat čas na kontrolu nákladů nad vozovým parkem ani údržbu vozidla. Fixní splátky garantujeme NEMĚNNÝM SPLÁTKOVÝM KALENDÁŘEM, který je dohodnut s klientem na začátku leasingu. Náklady spojené s provozem vozidla má tak klient plně pod kontrolou, což značně usnadňuje správné plánování peněžních toků. Veškeré služby jsou prováděny formou Pickup servisu, to znamená, že řidiči, kteří využívají produktu PREMIERLEASE 2011 v případě potřeby kontaktují Hertz Lease, který zajistí vyzvednutí vozidla na dohodnutém místě, potřebné úkony a po provedení přistaví vozidlo zpět. Služba Pickup servisu platí plošně pro celou ČR, po dohodě i v ostatních státech. Po celou dobu leasingu je klientovi zajištěna 100% mobilita vozidla díky službě HERTZ LEASE asistence, která je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu ve všech státech, kde platí zelená karta. HERTZ LEASE asistence vozidlo buď opraví na místě, nebo pokud se tak nestane do dvou hodin, dodá k dispozici náhradní vozidlo ZDARMA na celou dobu opravy.
V případě krádeže vozidla, nebo pojistné události nedochází k žádnému doučtování, klient dostává nové vozidlo a pokračuje v leasingu za stejných podmínek.
Produkt PREMIERLEASE 2011 představuje kombinaci vysoké úrovně poskytovaných služeb a efektivního nástroje pro řízení peněžních toků.

Konkurenční výhody

Jasný průběh plateb který umožňuje klientům přesné plánování nákladů bez nepříjemných překvapení v podobě doplatků za nadměrné nebo nedostatečné užívání vozidla. Poskytování komplexních služeb v nadstandarní kvalitě bez limitace specifických přání zákazníka. Převezmeme za Vás rizika, ochráníme Vaše peníze.
Nový typ pojištění umožňuje zajištění nulové spoluúčasti v případě pojistné události nebo krádeže vozidla.

Novinky

Spuštění interaktivní webové aplikace která umožňuje našim klientům efektivně a odkukoli řídit a kontrolovat svůj vozový park (objednávat vozidla do servisu a pneuservisu, hlásit pojistné události, objednávat další služby spojené s provozem vozidla).
Nulová spoluúčast v případech pojistné události s pojištěním GAP a v případě krádeže vozidla nabízí našim klientům komfort i v případě nepříjemných událostí jako jsou nehoda či krádež vozidla.

Poznámka

PREMIERLEASE 2011 doplnil mezeru na trhu tím, že přinesl klientům spojení flexibility a vysoké kvality služeb. Spojení silné nadnárodní společnosti, kvalitní a geograficky diverzifikované sítě partnerských společností se zákaznicky silně orientovaným, 24 hodin denně dostupným týmem HERTZ LEASE umožnilo poskytovat služby šité na míru všem společnostem působícím v České republice a celé střední Evropě.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ano

Splátkový prodej

ne

Parametry

Osobní automobily

ano

Ojetá vozidla

ano

Motocykly

ne

Stroje a zařízení

ne

Nemovitosti

ne

Jiné

Užitkové i nákladní automobily

Podmínky uzavření smlouvy

Zhodnocení ekonomického stavu zájemce/firmy.

Minimální hodnota transakce - Poznámka

minimální hodnota není stanovena

Maximální hodnota transakce - Poznámka

maximální hodnota není stanovena

Minimální akontace (%) 0,00
Minimální akontace - Poznámka

nabídka je většinou bez akontace, ale je možná

Maximální akontace - Poznámka

akontace je možná, limit není stanoven

Minimální doba (měsíce) 6,00
Maximální doba (měsíce) 72,00
Maximální doba - Poznámka

limit není stanoven, běžná úroveň na trhu je max. 72 měsíců

Zůstatková hodnota - Poznámka

v rámci produktu je zůstatková hodnota garantována bez jakéhokoliv rizika na straně klienta

Odkupní cena - Poznámka

je stanovena dle aktuální hodnoty vozidla na trhu v okamžiku ukončení kontraktu

Možnost fixních splátek

ano

Možnost pohyblivých splátek

ne

Odložení splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Doprovodné služby

Hertz Lease Assistance zajišťující i náhradní vozidlo zdarma.

Nabídka pojištění

Součástí produktu PREMIERLEASE 2011 je povinné ručení i havarijní pojištění s 0% spoluúčastí a pojištěním GAP.

Další služby v rámci nabídky

HERTZ Lease v rámci produktu PREMIERLEASE 2011 umožňuje klientům výběr jimi preferovaných servisních partnerů, dodavatelů vozidel a pod.

Bonusy 0,00
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.