Služby pro E-commerce

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelKomerční banka
Stránky produktu u poskytovatelewebové stránky v přípravě. URL zatím neveřejné stránky: https://www.kb.cz/cs/podnikatele-a-male-firmy/sektorova-nabidka/nabidka-pro-e-commerce-firmy-a-instituce
Okruh uživatelů

Provozovatelé e-shopů

Základní charakteristika

V Komerční bance věříme v budoucnost e-commerce a víme, jak důležitá je pro e-shopy každá dokončená objednávka. Rozumíme proto jejich potřebám a jsme schopni poradit a pomoci s čímkoliv od A do Z, ať už se jedná o bankovní, platební, či technologické produkty.
E-commerce propozice je balíček služeb složený z různých produktů, které poskytujeme buď přímo v bance, v našich dceřiných společnostech nebo v rámci našich strategických partnerství. Jedná se o produkty od zvýhodněného běžného účtu, platební brány, API připojení a PSD2 plateb, po nabídku financování klientů e-shopů rozloženou platbou.

Co je na produktu inovativního?

Komerční banka je na trhu jedinou bankou, která nabízí širokou nabídku bankovních i ne-bankovních produktů pod jednou střechou. Abychom byli klientům blíže a dokázali hledat ta nejlepší řešení pro jejich byznys, vytvořili jsme tým specialistů digitálně-technologických produktů, kteří jsou v e-commerce jako doma.

Náklady pro uživatele

Vzhledem k tomu, že je e-commerce propozice balíček služeb, nelze náklady na uživatele jednoznačně vyčíslit, bude záviset na rozsahu a paletě služeb, kterou klient v rámci e-commerce balíčku využije.
Přidanou hodnotou je však šíře poskytovaných služeb, kterou můžeme e-shopům nabídnout pod jednou střechou.

Fáze vývoje

Po interním pilotním provozu bude propozice představena veřejnosti v první polovině druhého čtvrtletí 2022.

Na kterých trzích produkt funguje?

Propozice je lokálního charakteru a vztahuje se tak k působení na českém e-commerce trhu. Nicméně platební řešení (platební brána a platební terminály) a open-banking služby Finbricks jsou využitelné i v zahraničí (Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, aj.).