Simple Coin

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

Poskytovatelsimple coin
Stránky produktu u poskytovatelehttp://simplecoin.cz
Okruh uživatelů

Muži a ženy 18-65 let

Počet uživatelů 20.000,00
Základní charakteristika

Simple Coin je první česká krypto směnárny, která na českém trhu funguje úspěšně již od roku 2013. Její hlavní prioritou je bezpečnost a maximální informace o původu směňovaných finančních prostředků. Ve svém portofilu má v současnosti Bitcoin, Bitcoin cash, Litecoin, Ethereum, Ripple a ZCash.

Co je na produktu inovativního?

Kryptoměny představují největší inovaci finančních služeb v tomto miléniu. Simplecoin zprostředkovává jejich bezpečnou směnu nejdéle na Českém trhu. Simplecoin vyvinul sadu bezpečnostních opatření, které zásadně snižují možnosti zneužití směny kryptoměn k praní kradených peněz. Některé z těchto opatření inspirovaly novelu AML zákona platnou od 1.1.2021.

Náklady pro uživatele

Náklady na otevření účtu nejsou žádné. Náš obchodní model je malém poplatku stanoveném proti velkým zahraničním burzám. Všechny marže a transakční poplatky jsou zahrnuty v konečné ceně kryptoměny.

Fáze vývoje

Služba je v produkci, ale kontinuálně ji vylepšuje tým interních programátorů a to přidáváním dalších kryptoměn, zvyšováním zabezpečení nebo plněním neustále přibývajících státních regulací.

Investoři

V tuto chvíli žádní

Na kterých trzích produkt funguje?

ČR

Facebook https://www.facebook.com/simplecoincz