Rentalit - operativní leasing přístrojů

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelRentalit
Stránky produktu u poskytovatelehttps://rentalit.cz
Okruh uživatelů

Podnikatelé a malé firmy

Počet uživatelů 500,00
Základní charakteristika

Společnost Rentalit vstoupila na český trh v březnu roku 2020 a klientům, mezi které patří malé firmy, OSVČ, ale i fyzické osoby, nabízí možnost pořídit si vysoce kvalitní koncová zařízení, jako jsou počítače, telefony a tablety, na operativní leasing.
Jde o praktické a finančně výhodné řešení, původně určené hlavně velkým firmám. V posledních letech vzrůstá jeho obliba mezi podnikateli i jednotlivci, a to hlavně proto, že nezatíží rozpočet jednorázovou investicí, je flexibilní, a navíc i odpočitatelný z daní. Zákazník se nemusí zadlužovat jako u nákupu na splátky a jednoduše každý měsíc platí za to, co používá, bez jakékoliv platby předem. Po ukončení smlouvy si může opět pronajmout nový, modernější přístroj. Ten starý opravíme, data bezpečně odstraníme a pošleme k dalšímu užívání nebo ho ekologicky zlikvidujeme. 
V měsíční platbě je zahrnutý i veškerý servis jako pojištění proti krádeži a poškození, záruční opravy a servis, poskytnutí náhradního zařízení a prodloužená záruka na celou dobu pronájmu. 
Pořízení přístrojů je u nás velmi jednoduché a uživatelsky přátelské. 

Co je na produktu inovativního?

Inovativní je zejména způsob, jakým probíhá komunikace s klientem. Vše lze vyřídit jednoduše a on-line na www.rentalit.cz, bez zbytečné byrokracie a návštěv.
Kromě pořízení samotného produktu klient využije i doplňkové služby, které výrazně zvyšují jeho hodnotu. Je to například komplexní pojištění, možnost rychlého servisu a poskytnutí náhradního přístroje.

Náklady pro uživatele

Pro pořízení počítače nebo telefonu není potřeba mít k dispozici hotovost. Klient platí pravidelné měsíční platby a přístroj má pronajatý na dobu 2 nebo 3 let. Následně ho poté vymění za nový, aktuální.

Investoři

J&T Leasingová společnost, a. s.

Na kterých trzích produkt funguje?

Česká republika

Facebook https://www.facebook.com/search/top?q=rentalit
Instagram https://www.instagram.com/rental.it/
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/rentalit/