Mutumutu online životní pojištění

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelMutumutu
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.mutumutu.cz
Základní charakteristika

Pojištění nové generace Mutumutu lze sjednat jednoduše a výhradně online. Společnost nevyužívá síť agentů, drahá služební auta ani luxusní kanceláře a ve všech směrech minimalizuje náklady na provoz. Úsporu promítá především do kvality produktu a pro zákazníky výhodné ceny pojištění.

Co je na produktu inovativního?

Životní pojištění, které vrací peníze za zdravý životní styl. Vyplácí poctivě a bez nesmyslných výjimek. Mutumutu přináší zákazníkům výhody, které jim současné pojišťovny nenabízejí. Například jednoduchá a jasná pravidla bez hvězdiček pod čarou, srozumitelnou smlouvu, ale i pokrytí rizik, které snadno mohou nastat a současné smlouvy je nekryjí.

Životní pojištění od Mutumutu má pouze 8 jasných výjimek, které ukazuje hned na první straně webu. Je transparentní a jednoduché. Pojistné podmínky, kterým Mutumutu říká Příručka k pojištění, mají jen na 6 stran popsaných běžně velkým písmem.

Klienti jsou pojištěni nejen na fyzické úrazy a nemoci, ale také na riziko invalidity i pracovní neschopnosti z důvodu psychických nemocí. To v případě pracovní neschopnosti neřeší žádná jiná pojišťovna na trhu. Stejně tak pojištění nové generace od Mutumutu pokryje i stále častější případy bolestí zad.

Investoři

Mutumutu je původně interní projekt pražských vývojářů Creative Dock, partnerem je Komerční pojišťovna. Société Generále nyní díky investici v projektu získává strategický menšinový podíl.

Na kterých trzích produkt funguje?

V České republice, v 2021 expanze do Francie.

Facebook https://www.facebook.com/MutumutuCz/
Instagram https://www.instagram.com/mutumutu.cz/
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/mutumutu-cz