Investown

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelInvestown
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.investown.cz/
Počet uživatelů 70.000,00
Základní charakteristika

Investown je online platforma na investování do úvěrů zajištěných nemovitostí, kde uživatelé mohou investovat už od 500 Kč, jednoduše, rychle a bez poplatků. Aplikace Investown nabízí roční zhodnocení pohybující se okolo 10,5 % a má podpora fondu největší české banky – České spořitelny. Naše realitní portfolio v hodnotě 1,2 mld. překonává aktiva jako zlato, dluhopisy nebo veřejně obchodovatelné akcie. I v současné ekonomické situaci je Investown stabilní a odolnou volbou pro vaše finance.

Co je na produktu inovativního?

Jednoduchá a intuitivní investiční aplikace Investown zpřístupňuje investice do developerských projektů s nadstandardním zhodnocením komukoli. Investoři se tak mohou formou crowdfundingu podílet na podpoře výstavby v České republice a zároveň zhodnotit své peníze.

Investown je největší crowdfundingovou aplikací v ČR a k dnešnímu dni s námi uživatelé investovali více než 1,2 miliardy korun.

Náklady pro uživatele

V tento okamžik není investiční aplikace zpoplatněná. Vedení účtu i samotné investice jsou pro uživatele zdarma, což je velký benefit oproti jiným crowdfundingovým platformám. V případě, že se uživatel rozhodne svůj podíl investice prodat, je mu naúčtován poplatek 0,9 % z jistiny. Toto je jediný poplatek, který u nás v aplikaci vedeme.

Fáze vývoje

Vývoj je ukončen. Další verze aplikace a vylepšení vychází ale stále – co dva týdny.

Investoři

Chytrý Honza, Lighthouse Ventures, Seed Starter ČS

Na kterých trzích produkt funguje?

Aktuálně pouze český trh s ambicí se během Q4 2023 posunou do dalších zemí v evropě, kde figuruje skupina Erste.

Facebook https://www.facebook.com/Investown.cz
Twitter https://twitter.com/investowncz?lang=en
Instagram https://www.instagram.com/investown.cz/?hl=en
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/investown-cz?originalSubdomain=cz