« Zpět

Zvýhodněnou Optimální půjčku nabízí KB jen do konce března

| 25. března 2014 - 12:44 | Zprávy | Bankovní úvěry

Od začátku nového roku mohou spotřebitelé převést své půjčky do jednoho úvěru v rámci zvýhodněné Optimální půjčky. Pokud tak učiní ještě do konce března, vrátí jim Komerční banka první dvě anuitní splátky. Splacení půjček u jiných institucí je jednoduché - zařídí jej za klienta Komerční banka.

Optimální půjčka od Komerční banky slouží všem, kteří splácejí jeden nebo více úvěrových produktů od bankovních i nebankovních institucí. Umožňuje zkonsolidovat veškeré existující úvěry a může být poskytnuta až do výše 2,5 mil. Kč, a to bez zajištění.
 
V rámci akční nabídky platné do konce března odmění Komerční banka klienty, kteří nově získanou Optimální půjčku řádně splácí, a vrátí jim první dvě anuitní splátky. Stačí, když mají u KB vedený běžný účet.
 
Optimální půjčka je v rámci zvýhodněné nabídky zcela bez poplatků a je úročena atraktivní sazbou. Klient ji může kdykoli předčasně splatit, a to bez dodatečných nákladů. Velkou výhodou konsolidace půjček je snížení celkových měsíčních nákladů na splácení a zároveň získání přehledu o provedených výdajích.
 
„Lidem během života vznikají náklady, které hradí pomocí různých úvěrů – na nákup automobilu, rekonstrukci, nečekané výdaje. S tím ale souvisí různě vysoké úrokové sazby a poplatky. Sloučením všech půjček získají lepší přehled o své finanční situaci a výrazně sníží své měsíční výdaje,“ uvedl Radek Basár, zástupce výkonného ředitele pro Marketing, Komunikaci a Business Development.
 
O konsolidaci půjček mají spotřebitelé čím dál větší zájem. Jen v roce 2013 využilo atraktivní Optimální půjčku takřka 10 tisíc klientů Komerční banky. Celkový objem poskytnutých úvěrů dosáhl takřka 1,7 miliardy korun.
 
„Za vyšší atraktivitou Optimální půjčky vidím finanční osvětu a také to, že se lidé aktivně snaží omezit své výdaje a využít tak velmi nízkých úrokových sazeb. Zvýhodněné nabídky, jako ta od Komerční banky, pak konsolidaci půjček ještě zatraktivňují,“ dodal Radek 
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.