« Zpět

Překlenovací úvěr Kredit 90 se slevou

| 4. listopadu 2013 - 14:17 | Zprávy | Bankovní úvěry

Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry – klienti mohou využít výhodné úrokové sazby překlenovacího úvěru typu Kredit 90 se slevou 1 %. Nabídka platí do 18. listopadu 2013.

Překlenovací úvěry neboli meziúvěry jsou určeny zájemcům o úvěr ze stavebního spoření, kteří ještě nesplňují podmínky pro jeho získání. Variantu Kredit 90 je možné využít již po naspoření 10 % z cílové částky a bez zajištění do výše 500 tisíc korun. Jeho úroková sazba je fixovaná až do přidělení cílové částky a klient ji ovlivní sám v závislosti na tom, jak rychle se zaváže úvěr splatit. Do poloviny listopadu je však na tento typ meziúvěru poskytováno zvýhodnění v podobě snížené sazby o jeden procentní bod za rok.
 
Mezi 21. říjnem a 18. listopadem 2013 se tak v případě meziúvěru s nezajištěnou částkou do 150 tisíc úrok sníží na 5,9 % p. a., pokud bude částka vyšší, sazba dále klesne na 5,5 % p. a. Financovat své bydlení či rekonstrukci mohou tedy klienti, kteří zatím nedosáhnou na běžný úvěr ze stavebního spoření, nyní řešit meziúvěrem s výhodnější sazbou.
 
Nadále je možné využít i nabídky zpracování překlenovacího úvěru zdarma u tarifů TOP. Výši úrokové sazby a dobu splácení může každý zájemce zjistit pomocí online kalkulačky na stránkách Českomoravské stavební spořitelny nebo kontaktovat jednoho z 2200 poradců, kteří zdarma poskytnou poradenský servis či uzavřou smlouvu dle potřeb každého klienta.
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.