« Zpět

Modrá pyramida nabízí Hypoúvěr s nižší sazbou

| 13. ledna 2015 - 12:34 | Zprávy | Bankovní úvěry

Modrá pyramida garantuje pro všechny Hypoúvěry sazbu ve výši do 85 % hodnoty zastavované nemovitosti s žádostí podanou od 8. 12. 2014 do 13. 2. 2015, při podpisu smlouvy do 31. 3. 2015.

Podmínkou získání garantované sazby je zasílání příjmu na běžný účet v KB a k úvěru sjednané rizikové životní pojištění Pyramida od Komerční pojišťovny.
 
Hypoúvěr je určen na bydlení nebo na rozsáhlejší rekonstrukci
Modrá pyramida poskytuje Hypoúvěr již od výše 200 000 Kč a je možné jej čerpat až do výše 100 % hodnoty nemovitosti. Klient si může splátky rozložit až na 28 let. V rámci finančního poradenství si mohou klienti v Modré pyramidě vyřídit vše kolem financování bydlení - například na koupi či stavbu nemovitosti Hypoúvěr nebo hypotéku, na financování rekonstrukcí v nižších částkách je vhodný Rychloúvěr, který lze získat bez zajištění, na renovaci bytového domu zase Renoúvěr Multi. Součástí klientského servisu je i nabídka odpovídajícího pojištění. Komplexní služby včetně široké nabídky nemovitostí poskytuje Modrá pyramida také ve svých Hypocentrech, kterých má v České republice již 8.
 
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.