« Zpět

Tři čtvrtiny klientů jejich banka nikdy ničím neodměnila

| 23. ledna 2015 - 11:33 | Zprávy | Účty

GE Money Bank v průběhu ledna provedla průzkum na vzorku 300 respondentů, z něhož vyplynulo, že tři čtvrtiny klientů nikdy od své banky nedostaly žádnou odměnu. V lednu GE Money Bank přišla na trh s novým účtem Genius bene+, který odměňuje klienty za jeho aktivní využívání každý měsíc částkou 50 korun.

V souvislosti s uvedením nového účtu na trh banka uspořádala průzkum, který ukázal, že 76 % dotázaných nikdy od své banky nedostalo žádnou, ani jednorázovou odměnu, případně šlo jen nějaký nepotřebný suvenýr. Sedm procent uvedlo, že jim banka dala dárek, který je skutečně potěšil. Pouze osm procent dotázaných od banky obdrželo jednorázovou finanční částku, samozřejmě se to netýká úroků ze zůstatku na účtu. 
 
„Naše průzkumy ukazují, že klienti jsou stále náročnější a chceme-li je opravdu odměnit za aktivní využívání běžného účtu, pak nejlepším způsobem je přímá finanční odměna,“ říká Iva Štylerová, ředitelka retailových produktů GE Money Bank. 
 
Nový účet od GE Money Bank Genius bene+ odměňuje
Genius bene+ odmění své klienty každý měsíc padesátikorunou. Stačí, aby konto aktivně využívali, a spolu s nadstandardním balíčkem služeb zdarma získají také pravidelnou odměnu. Na debetní kartě k účtu je navíc automaticky spuštěn věrnostní program bene+, který vrací peníze za nákupy ve více než 1 600 partnerských obchodech. Celková výše odměn tak může být ještě vyšší.
 
Stačí, aby klientům přišlo měsíčně na účet Genius bene+ alespoň 10 tisíc korun, a konto získají bez poplatků (včetně například výběrů z bankomatů GE Money Bank nebo elektronických transakcí). Na zůstatku přitom nezáleží. „Průměrný kreditní příjem klientů GE Money Bank dosahuje 21 000 Kč, takže podmínku pro bezplatné vedení účtu splní drtivá většina z nich,“ říká Zdeněk Kartous, manažer depozitních produktů GE Money Bank.
 
K získání odměny ve výši 50 Kč potom stačí, aby zákazníci zaplatili platební kartou v uplynulém měsíci minimálně ve výši 5 000 Kč. „Ani toto nebude pro zákazníky problém – z našich zkušeností víme, že na naprosté většině platebních karet, které jsme vydali, se uskuteční transakce přibližně v této částce. Jsme proto přesvědčeni, že klienti s novým účtem podmínku pro získání odměny snadno splní,” dodává Zdeněk Kartous.
 
Součástí účtu Genius bene+ jsou:
        Odměna 50 Kč zpět na účet
        Všechny příchozí platby
        Všechny odchozí elektronické platby
        Debetní karta MasterCard Debit nebo Maestro
        4 výběry z bankomatů GE Money Bank v ČR
        Platební nálepky
        Info Servis o pohybech na účtu
        Elektronický výpis
        Vedení kontokorentu Flexikredit
        Internet Banka
        Sleva ze sazby hypotéky ve výši 0,5 % (při měsíčním obratu od 15 000 Kč měsíčně)
        Pomoc s převodem účtu do GE Money Bank
 
„Nový účet Genius bene+ je na českém trhu výjimečný a považujeme ho za nejvýhodnější, protože jako jediný nejen že splňuje všechny běžné požadavky a očekávání klientů, ale zároveň i pravidelně odměňuje věrné klienty,“ říká Zdeněk Kartous, manažer depozitních produktů GE Money Bank. „Z průzkumů mezi klienty českých bank vyplývá, že účet zdarma považují za samozřejmost a také si myslí, že by za věrnost měli dostávat pravidelnou odměnu. Nový účet od GE Money Bank to splňuje,“ dodává Zdeněk Kartous.
 
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.