« Zpět

TOP 20 finančních produktů! Finálové kolo Ceny veřejnosti

| 6. března 2019 - 9:45 | Zprávy | Leasing

Dvacet finančních produktů se probojovalo do finálového kola Ceny veřejnosti. Jaký produkt vyhraje a stane se tak nejoblíbenějším produktem letošního roku, se hlasuje do 25. dubna na webu www.zlatakoruna.info.

Již 17. rokem hodnotí Finanční akademie kvalitu finančních produktů na trhu. Rozhodovat bude celkem v 17 kategoriích, mezi nimiž jsou jak standardní kategorie, jako jsou účty nebo hypotéky, ale i Novinka roku a již druhým rokem i zcela nová kategorie FinTech.

Vedle odborného hodnocení je součástí soutěže i hlasování veřejnosti a to prostřednictvím dvou kategorií – Ceny veřejnosti a Ceny podnikatelů. Dát najevo svůj názor a podílet se tak na rozhodnutí, kdo si odnese v letošním roce ocenění Zlatá koruna, může každý.

„Zpětná vazba je velice důležitá a proto jsme rádi, že v soutěži posuzují kvalitu finančních produktů nejen odborníci, ale i veřejnost. Jsou to totiž klienti finančních společností, pro které jsou tyto produkty určeny a kteří tak právě prostřednictvím hlasování mohou dát najevo, jak jsou s nimi spokojeni. V minulých deseti letech se oblíbenosti veřejnosti těšily převážně nízkonákladové účty a na stupních vítězů se vždy objevil minimálně jeden účet bez poplatků. Trend rostoucího vlivu inovací a technologií si neuvědomují jen odborníci. I široká veřejnost vnímá důležitost technologií a do finálového kola se tak probojovaly už i fintechové projekty,“ dodal k výsledkům nominačního kola Ceny veřejnosti Dr. Pavel Doležal, zakladatel a ředitel Zlaté koruny.

Do 25. dubna může ve finálovém kole veřejnost rozhodnout o tom, jaké produkty se na medailových pozicích umístí letos. Ke stejnému datu bude ukončeno i jednokolové hlasování veřejnosti v Ceně podnikatelů. Výsledky budou uveřejněny na začátku května, slavnostní předání cen proběhne na galavečeru Zlaté koruny 30. května v Top Hotelu Praha. Pokud hlasující odpoví na tipovací otázku, mohou vyhrát hodnotné ceny od partnerů. Промокод 1хБет для новых игроков действующий и актуальный. Как получить промокод 1xbet сегодня. Опытные игроки и новички в беттинге периодически сталкиваются с бонусными акциями букмекеров. У каждого букмекера свои способы привлечения клиентов. У нас вы можете получить бесплатно 1xbet промокод при регистрации на сегодня даст вам приятный бонус, независимо от того, есть для этого повод или нет. Максимальный бонус за регистрацию на официальном сайте букмекерской конторы 1хБет равен 6500 рублям или $130. Получи возможность делать ставки и выигрывать! Ve hře je například šperk dle vlastního výběru ze šperkařství Jitka Kudláčková, služby od Adams Barbershop a další zajímavé ceny.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

...

Pro mně zajímavým produktem je SPOŘICÍ ÚČET.
Taky schvalují,vze se za vedení účtu neplatí.
Líbí se mi, že je možnost platit bez poplatku i v zahraničí

Pro mně zajímavým produktem je SPOŘICÍ ÚČET.
Taky schvalují,vze se za vedení účtu neplatí.
Líbí se mi, že je možnost platit bez poplatku i v zahraničí

 Existuje s běžným účtem i spořící účet a s jakým procentuálním zhodnocením ? A existují investiční možnosti s měsíčním vkladem na fond 500 Kč? A zhruba výnos z krátkodového investičního horizontu bez velkého finančního rizika? Není to informace pro mne,ale pro tetu,která je v důchodu!

                                                                               děkuji za odpověď

                                                                                Daniel Matýsek