« Zpět

Komerční banka podporuje své klienty, na jejich žádost ruší sedm poplatků

| 18. listopadu 2014 - 14:54 | Zprávy | Účty

Nové úpravy vycházejí z dlouhodobé filozofie Komerční banky – naslouchat svým klientům, kteří služby Skupiny KB aktivně využívají, a rozšiřovat moderní formy komunikace. Komerční banka připravila změny sazebníku platné od 1. ledna 2015.

Komerční banka v novém sazebníku ruší celkem sedm poplatků, na které si klienti stěžovali – například poplatek za rezervaci zdrojů u povoleného debetu na běžném účtu fyzických osob, poplatek za neuskutečněný výběr z rezervovaných prostředků na pobočce, za zřízení či změnu zmocnění pro Expresní linku KB nebo poplatek za žádost o archivní výpis podanou prostřednictvím elektronického bankovnictví.
 
„V rámci nového sazebníku jsme se rozhodli zrušit také poplatek za konverzi měn při výběru či vkladu cizí měny na korunový účet. Znamená to, že při cestách do zahraničí si lze pohodlně vybrat například eura z korunového účtu, a to bez poplatku. Tento benefit jsme nabídli klientům již v době turistické sezóny v letních měsících a díky pozitivnímu ohlasu u klientů jsme se rozhodli zohlednit jej nyní v sazebníku natrvalo,“ uvedl Mojmír Prokop, manažer Distribučních kanálů a Customer Intelligence KB. 
 
Díky optimalizaci procesu mohla Komerční banka snížit také cenu za papírový výpis zaslaný klientovi do zahraničí (ze 75 na 69 korun). „V rámci nového sazebníku dochází k mírnému zvýšení ceny o 5 korun za poštou zaslaný výpis. Zohledňujeme tak růst nákladů na poskytnutí dané služby v posledních letech,“ doplnil Mojmír Prokop. Nejnovějšími změnami cen Komerční banka navazuje na dobré zprávy z podzimu loňského roku, kdy prošel významným zjednodušením, a pro klienty zvýhodněním, unikátní koncept MojeOdměny. 
 
Vylepšení mělo u klientů mimořádně dobrou odezvu a Komerční banka proto chce aktuálními novinkami potvrdit především stabilitu v nastaveném trendu cenové politiky.
 
Přehled změn v sazebníku Komerční banky je uveden na www.sazebnik-kb.cz.
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

No konečně se probrali...