« Zpět

ČSOB nabízí atraktivnější úročení spořicích účtů

| 7. října 2019 - 15:50 | Zprávy | Účty

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou od října 2019 ukládat peníze ještě výhodněji. U spořicího účtu Spoření s bonusem se zvyšuje úročení až na jedno procento ročně a to až do 1 milionu Kč. Děti do 18 let mohou nově získat roční sazbu až 1,4 procenta. Klienti neplatí žádné poplatky a peníze mají ihned k dispozici. Vyšší úročení navíc platí jak pro nové, tak i stávající klienty.

Snažíme se, aby naše produkty co nejvíce odrážely přání a potřeby našich klientů. Ať už si klient spořením vytváří finanční rezervu na neočekávané výdaje, příští dovolenou či dárky nebo zatím uvažuje o své první investici, chceme všem našim klientům přinést možnost zhodnotit své úspory,“ říká Richard Podpiera, výkonný ředitel segmentů ČSOB skupiny.  

 Spoření s bonusem nabízí novým i stávajícím klientům úrokovou sazbu 0,5 procenta při zůstatku do 250 tisíc Kč, sazbu 0,75 procenta při zůstatku od 250 do 500 tisíc Kč a sazbu jedno procento při zůstatku nad 500 tisíc Kč a to až do jednoho milionu Kč, přičemž úročení se vždy vztahuje na celý zůstatek na účtu klienta a každý klient si může založit jeden účet s těmito zvýhodněnými sazbami. Část zůstatku nad milion korun je pak úročena 0,15 procenta. Doposud byl u tohoto produktu maximální výnos 0,41 procenta ročně. 

Pro děti do 18 let se u Spoření s bonusem zvyšuje základní sazba na jedno procento až do 250 tisíc Kč. Zároveň mohou získat další bonus 0,2 procentního bodu za běžný účet a také za investovaných 1000 Kč měsíčně. V součtu tak mohou získat až 1,4 procenta. Před zvýšením sazby mohli klienti u dětského spoření dosáhnout nejvýše na 0,9procentní výnos.

Spořicí účty slouží jako bezpečně uložená rezerva pro nevyhnutelné a nečekané nákupy nebo jako zdroj pro větší plánované útraty, jako je třeba dovolená. Klienti Poštovní spořitelny mohou nyní nově sjednat všechny produkty i na pobočkách ČSOB.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Mám malý dotaz, platí stále úrokové sazby v jednotlivých pásmech u produktu   "Spoření s bonusem" , jak je uvedeno na Vašich stránkách? Děkuji