« Zpět

Léto s Liškou: sleva až 3000 Kč za on-line a soutěž o iPhone

| 9. července 2020 - 15:00 | Zprávy | Stavební spoření

Českomoravská stavební spořitelna bude v letních měsících podporovat uzavření on-line smluv o stavebním spoření. Smlouvu se slevou na vstupním poplatku je možné uzavřít za asistence obchodního zástupce on-line či přímo na webu online.cmss.cz. Kromě slevy lze rovněž soutěžit o iPhone a získat další odměnu za doporučení stavebního spoření svým známým.

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) připravila na letní měsíce podporu uzavření smluv přes on-line aplikaci. „Při uzavření smlouvy on-line lze ušetřit až 3 000 Kč na vstupním poplatku. Zřízení on-line stavebka je do konce srpna zdarma až do cílové částky 300 tisíc korun,“ uvedl místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.

„Současná situace urychluje digitalizaci v ČMSS a naše síť téměř 1800 obchodních zástupců je tak připravena řešit veškeré otázky našich klientů spojených s bydlením jak na obchodních místech, tak jim případně pomoct při sjednání stavebního spoření online.“ dodal Jochen Maier.

Prémie na vstupním poplatku v maximální výši 3000 Kč platí pro všechny smlouvy uzavřené on-line na stránkách online.cmss.cz, případně na csob-stavebko.cmss.cz. Stavebko patří mezi bezpečnými produkty mezi ty s nejvyšším výnosem, aktuální výnos se v Lišce blíží 4 procentům.

Slevu na vstupním poplatku pro on-line smlouvy doprovází i další výhody. V průběhu léta budou moci klienti soutěžit o 10 mobilních telefonů iPhone a zároveň získat další prémii ve výši 500 Kč za doporučení stavebka svým přátelům. Při uzavření on-line smlouvy totiž každý klient získá svůj unikátní link, při následném použití tohoto odkazu bude připsána prémie 500 korun na účet stavebního spoření klienta, který link sdílel.

Liška je největší stavební spořitelnou v ČR, za prvních 6 měsíců letošního roku uzavřela zhruba 100 tisíc nových spořicích smluv.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.