« Zpět

CETIN přichází na českou burzu RM-SYSTÉM

| 3. června 2015 - 10:00 | Zprávy | Obchodování s CP

RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů ve spolupráci s Fio bankou připravila možnost obchodovat s akciemi společnosti CETIN

Plánované rozdělení O2 Č.R. přináší změnu do obchodování s akciemi této společnosti. Od pondělí 1. června lze obchodovat s akciemi nové samostatné O2 C.R. (pod stávajícím ISIN). Kromě nich nabídne RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů investorům možnost obchodovat s akciemi CETIN. K plánovanému přijetí emise CETIN, ISIN CZ0009000089 k obchodování na volném trhu RM-SYSTÉM (MOS) došlo 2. června 2015. Individuálním investorům, kteří vlastní akcie O2, tak zůstane možnost obchodovat s akciemi nové O2 i CETIN na veřejném trhu, a bude zachováno transparentní stanovení ceny akcií.
 
„Řada klientů – akcionářů O2 nechtěla akcie prodat v nabízeném odkupu a volala po možnosti obchodovat i nové akcie na veřejném trhu. Chceme i nadále poskytovat klientům co nejširší možnosti obchodování akcií na českém trhu, proto jsme hledali možnost jak akcie CETIN na trh zařadit. Věříme, že to naši klienti ocení“ říká Jan Bláha, člen představenstva Fio banky a RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů.
 
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.