« Zpět

Equa bank nabízí nejvýhodnější platby kartou v zahraničí

| 30. července 2014 - 11:27 | Zprávy | Karty

Nákupy na letní dovolené jsou nejvýhodnější s kartou od Equa bank. Platíte-li v zahraničí kartou, můžete si být po celé léto jisti, že máte nejvýhodnější kurz na trhu. Zároveň můžete s kartou od Equa bank neomezeně vybírat z jakéhokoliv bankomatu na světě za pouhých
9 korun.

„Každým rokem je čím dál populárnější platit v zahraničí kartou. Během letního období se počet takových plateb zvyšuje, a proto jsme se rozhodli reagovat na tuto poptávku a nabízíme našim klientům nejvýhodnější směnný kurz na trhu. S vybíráním z jakéhokoliv bankomatu v zahraničí za pouhých 9 korun to je nabídka, která na našem bankovním trhu nemá obdoby,“ říká Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.
 
Hotovost nechte doma a plaťte výhodně kartou
Už nemusíte schovávat hotovost po kufrech a dělat si starosti. Všichni klienti Equa bank mají platby kartou v zahraničí s nejlepším kurzem na trhu. S běžným účtem od Equa bank navíc vybíráte v zahraničí za pouhých 9 korun z jakéhokoliv bankomatu. Díky tomu je běžný účet jeden z nejvýhodnějších i pro vaše letní nákupy. Běžný účet od Equa bank byl jak odbornou, tak širokou veřejností opakovaně zvolen jako jeden z nejvýhodnějších na trhu. A to zejména díky bezplatnému vybírání z jakýchkoliv bankomatů v ČR, internetovému a mobilnímu bankovnictví a dalších služeb zdarma.
 
Ukázka výše nákladů při platbě v hodnotě 100 Eur
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.