« Zpět

Wüstenrot naděluje: Vánoční hypotéka od 1,64 % ročně

| 18. prosince 2014 - 14:45 | Zprávy | Hypotéky

Wüstenrot hpoteční banka přichází s nabídkou „Vánoční hypotéky“. Na období od 27. listopadu do 31. prosince 2014 snížila tříleté a pětileté úrokové sazby hypoték na bydlení a refinancování o 0,15 procentního bodu.

Nejnižší tzv. EXTRA úroková sazba Hypotéky Wüstenrot na bydlení začíná na 1,74 % p. a., zájemcům o refinancování nabízí banka Hypotéku Refin s úrokovou sazbou od 1,64 % ročně.
 
Stačí čestné prohlášení
Klienti, kteří nemohou standardním způsobem doložit své příjmy, mohou využít Hypotéku bez příjmu za garantovanou tříletou sazbu 4,04 % p. a. Výhodou této hypotéky je skutečnost, že klient bance prokazuje svou platební schopnost pouze čestným prohlášením, že je schopen dostát svým finančním závazkům a potvrzením o bezdlužnosti od finančního úřadu a ČSSZ.
 
Žádné poplatky
U Wüstenrotu ušetří klienti i na poplatcích, a to jak za vyřízení, tak za správu hypotečního úvěru. Bez poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru je Hypotéka na bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti, Hypotéka Refin, ale i neúčelová Hypotéka na cokoliv.
 
U nově uzavřených hypotečních úvěrů banka neúčtuje měsíční poplatek za správu úvěru.
Podrobné informace o úrokových sazbách uveřejnila banka na www.wustenrot.cz v Přehledu úrokových sazeb hypotečních úvěrů a úvěrů platných od 27. 11. 2014.

Although Marvel dominates the box office, DC shows remain a top contender for children's cartoons. While Batman: The Animated Series introduced new characters such as Robin, Poison Ivy, and Alfred, "The Animated Series" pushed the envelope even further with high-quality animation, cinematic direction, and thoughtful storylines. It also recruited Hollywood composer Shirley Walker.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.