« Zpět

U GE Money Bank mohou klienti nyní získat hypotéku se sazbou 2,29 % p. a.

| 17. června 2014 - 9:00 | Zprávy | Hypotéky

GE Money Bank nabízí slevu na úrokové sazbě 0,5 % u hypotečních úvěrů s fixací na 5 a 10 let. Klienti tak mohou získat na první rok sazbu od 2,29 %. Nabídka platí do konce srpna a mohou jí využít noví zájemci o hypotéku, i ti, kteří si přijdou do GE Money Bank refinancovat úvěr z jiné banky.

„Chceme klientům usnadnit cestu k vlastnímu bydlení, a proto přicházíme s nabídkou roční půlprocentní slevy na úrokové sazbě. Během prvních 12 měsíců splácení mohou ušetřit například u 2 milionového úvěru na 25 let až 6000 korun,“ říká Tomáš Kostrhoun, manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank.
 
Kromě aktuální akční nabídky 0,5% slevy na úrokové sazbě u nových a refinancovaných úvěrů s fixací na 5 a 10 let, snížila GE Money Bank od 1. 6. standardní sazby u nových účelových hypotéčních úvěrů nad 2 mil. Kč s fixacemi 3 a 5 let o 0,2 %.
 
Hypotéky u GE Money Bank jsou zcela bez poplatků
U GE Money bank nemusejí klienti platit poplatky za zpracování úvěru, odhad nemovitosti nebo vedení úvěrového účtu. Mezi velkými bankami na trhu jde o nejvýhodnější nabídku (viz tabulka níže). Klienti neplatí nic ani při předčasné splátce, která může dosáhnout až 25 % výše hypotéky. Na poplatcích tak ušetří až desítky tisíc korun.
 
Hypotéky u GE Money Bank jsou zcela bez poplatků
U GE Money bank nemusejí klienti platit žádné poplatky za zpracování úvěru, odhad nemovitosti, vedení úvěrového účtu a neplatí nic ani při předčasné splátce, která může dosáhnout až 25 % výše hypotéky. Hypoteční úvěr bez poplatku lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč a je možné jej čerpat až do výše 80 % hodnoty nemovitosti. Délka splácení záleží jen na klientovi a je možné ji rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu lze u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb. Výši pevné části úrokové sazby si mohou zákazníci fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.
 
GE Money Bank ke všem hypotékám nabízí také pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti úvěr splácet. K hypotéce mohou klienti získat navíc i zcela bezúčelový úvěr ve výši až 900 000 Kč například na vybavení domácnosti.
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.