« Zpět

Česká spořitelna rozšiřuje nabídku hypoték, nově je prodává na Facebooku, a to s úrokovou sazbou 2,69 %

| 16. ledna 2014 - 12:55 | Zprávy | Hypotéky

V pondělí 13. ledna startovala ojedinělá akce, v jejímž rámci Česká spořitelna nově prodává hypotéky prostřednictvím svého facebookového profilu. Všem zaregistrovaným garantuje Česká spořitelna k nové hypotéce úrokovou sazbu 2,99 %. Pokud se do akce zapojí více než 250 zájemců, mohou si sazbu sami snížit dokonce až na 2,69 %. Nabídka platí pro všechny nové hypotéky s pětiletou fixací uzavřené do 28. února 2014 a splácené z aktivního účtu u České spořitelny. Lze ji využít i pro refinancování hypoték z jiných bank.

  • Od 13. ledna běží na Facebooku ČS unikátní akce, klienti mohou mít k nové hypotéce sazbu 2,69 %
  • V roce 2013 si klienti ČS pořídili více než 26 500 hypoték v celkové hodnotě téměř 41 mld. Kč
  • Ve srovnání s rokem 2012 jde o 14 % nárůst v počtu a 12 % v objemu sjednaných hypoték
  • Ve třetím čtvrtletí roku 2013 prodala ČS největší počet hypoték na celém trhu, v počtu hypoték měla 28% tržní podíl
„Chceme podpořit trvající zájem klientů o hypotéky, a tak jsme pro ně hned ze začátku letošního roku připravili unikátní akci. Tentokrát jsme se rozhodli pro nový, na trhu naprosto ojedinělý způsob nabídky hypoték, a to prostřednictvím sociálních sítí. Klienti mohou navíc sami ovlivnit, jaká bude výsledná úroková sazba,“ řekla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny. „Princip akce je jednoduchý: poběží od 13. do 29. ledna, a pokud se do ní v tomto období zapojí více než 250 klientů, každý z nich získá sazbu 2,69 %,“ vysvětlila Veronika Jančová.
 
Všichni, kdo se chtějí akce zúčastnit, se zaregistrují pomocí aplikace na facebookových stránkách České spořitelny. Pokud bude po skončení akce zaregistrováno více než 250 klientů, všem se úroková sazba sníží na 2,69 %. Akce tedy motivuje klienty, aby informaci o možnosti získat výhodnou úrokovou sazbu šířili mezi své přátele a známé. Zapojit se mohou jak všichni klienti České spořitelny, tak i neklienti.
 
V loňském roce poskytla Česká spořitelna hypotéky v celkovém objemu téměř 41 mld. Kč více než 26 500 klientům. Ve srovnání s rokem 2012 je to 14 % nárůst co do počtu a 12 % co do objemu. Ve třetím čtvrtletí 2013 prodala Česká spořitelna největší počet hypoték na trhu, její tržní podíl v počtu prodaných hypoték činil 28 %. V loňském roce si lidé v průměru brali hypotéku v hodnotě 1,6 mil. Kč s pětiletou fixací úrokové sazby. Největší zájem o hypotéky je již dlouhodobě v Praze a ve středních Čechách.
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.