« Zpět

WPB Capital nabízí od října nejvýhodnější spoření na trhu s výnosem až 5,85 %

| 6. října 2008 - 10:26 | Zprávy | E-bankovnictví

WPB Capital od října zvýhodňuje úrokové sazby u Spoření n@ dálku. Klienti, kteří si u WPB Capital založí spoření prostřednictvím internetu, získají nejvyšší výnos na trhu – 4,10 až 5,85 % ročně. WPB Capital se tak stává jedničkou v nabídce spoření.

Kromě nejvyšších úrokových sazeb je další výhodou pro klienty, kteří si založí Spoření n@ dálku, úspora 199 Kč v podobě zápisného, které je jim prominuto. Jediné, co klient zaplatí, je členský vklad ve výši 1 Kč a v průběhu spoření již neplatí žádné poplatky za založení, vedení, vklady nebo výběry z účtu bez ohledu na to, kolik účtů si u WPB Capital založí.

"Vyšší úročení on-line účtů je ve světě zcela běžné a odůvodnitelné," dodává Vendula Klementová, tisková mluvčí WPB Capital a pokračuje: "jak uvádí zahraniční výzkumy, jsou náklady na udržování pobočkové sítě dvě až tři procenta ze spořicího účtu, které v podstatě nepřímo zaplatí klient. On-line banky tak mohou nabídnout vyšší úročení vkladů než kamenné banky."

Od začátku července, kdy WPB Capital začalo Spoření n@ dálku nabízet, byla více než čtvrtina smluv o spoření uzavřena právě přes internet.

Tradiční spoření v podobě termínovaných vkladů a spořicích účtů je u drobných střadatelů stále oblíbenější, což vyplývá ze zprávy o vývoji finančního trhu zveřejněné Ministerstvem financí a také z publikace Úspory a zadluženost, kterou vydal Český statistický úřad. Navíc jsou vklady, na rozdíl od jiných forem zhodnocení finančních prostředků, ze zákona pojištěny.

Více informací o Spoření n@ dálku i dalších produktech WPB Capital naleznete na webových stránkách spořitelního družstva www.wpb.cz.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.