« Zpět

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN: podpora podnikavých a podnikajících žen pokračuje i letos

| 10. února 2023 - 10:32 | Zprávy

●Akademie pro podnikatelky: registrace pouze do 10.2. 2023●Equal Pay Day letos 31.3. – 2.4, registrace právě zahájeny

Společnost Business & Professional Women (BPW) i v letošním roce pokračuje ve svých aktivitách na podporu pracujících žen. Letošní ročník Akademie pro začínající podnikatelky (Academy for Women Entrepreneurs – AWE) odstartoval ve středu 1. února 2023 setkáním s diplomatkou, političkou a podnikatelkou Gabrielle Mallory, která stojí za značkou Gabrielle Ginger. Profilovou aktivitou organizace, je třídenní konference Equal Pay Day, která se letos koná ve dnech 31.3. – 1.4. v pražském hotelu Clarion. V ČR se jedná o čtrnáctý ročník této akce, jež se poprvé odehrála v USA v roce 1988 a do Evropy se dostala roku 2008 prostřednictvím BPW Germany. AWE 2023 odstartovala inspirativním setkáním

První akcí v rámci AWE se stalo setkání s političkou a podnikatelkou Gabrielle Mallory. Přes padesát žen se setkalo v  Americkém centru 1. února. Atmosféra byla úžasná; sešly se ženy, které již podnikají, i ty, které o začátku podnikání teprve uvažují. Plný sál vytvořil skvělou atmosféru, hlavní host Gabrielle Mallory s účastnicemi sdílela své zkušenosti se začátky podnikání, s inspirativním „americkým“ přístupem: nejdůležitější je odvaha začít, vyhledávat zpětnou vazbu a dbát o prezentaci své práce i sebe sama. Ovšem pro úspěch je stejně důležité mít podporu svého okolí.

Akademie pro začínající podnikatelky je určená ženám, které již podnikají, či tuto možnost zvažují.  Uzávěrka přihlášek do letošního ročníku AWE je 10. února 2023. Porota následně vybere 45 účastnic Během čtyřměsíčního intenzivního programu (březen až červen 2023 na účastnice čeká 13 online lekcí v angličtině, které doprovází pravidelná týdenní setkávání, v češtině, s lokálními facilitátorkami. Úspěšné absolventky získají prestižní certifikát Thunderbird School of Management a mají možnost se zapojit do soutěže o výhru 50.000Kč za nejlepší projekt.

Kromě toho na účastnice čeká networking a podpora skvělé komunity, přístup do mentorské sítě Business & Professional Women CR, a to vše nejen v průběhu programu, ale i po jeho skončení. Díky spolupráci s Velvyslanectvím USA v České republice účastnice za celé studium zaplatí pouze 2.600,- Kč. Uzávěrka přihlášek je 10. února 2023, vybráno bude 45 žen a začíná 8. března. Odkaz na přihlášky ZDE.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.