ČSOB AUTOPŮJČKA na vlně nových digitálních technologií

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Okruh uživatelů

Podnikatelé, firmy i spotřebitelé

Distribuční kanály

Přímá nabídka zákazníkům, prostřednictvím skupiny ČSOB, digitální kanály, v místě prodeje u dealerů/dodavatelů

Počet uživatelů 40.000,00
Základní charakteristika

Účelový úvěr na pořízení vozu dle přání klienta s komplexním pojištěním v jedné splátce. Financujeme všechny typy klientů, všechny značky i modely aut (auta, motorky i obytné vozy), jak nové tak i ojeté vozy všech typů pohonů.

Autopůjčka využívá nejnovější technologie:
- Virtuální asistentka KATE klientům poradí a pomůže s financováním vozu. Nasměruje klienta na vhodný produkt, informuje jej o předschválených limitech, provede klientovi online kalkulaci na míru (dle potřeb a vstupů od klienta) a pomůže se sjednáním produktu.
- Žádost i smluvní dokumentaci lze podepsat elektronicky - klient se tak k jejich podpisu nemusí dostavit osobně. Navíc s využitím aplikace CEB je podepisování ještě jednoduší, stačí jen jeden klik.
- Navíc v průběhu roku 2023 nasadíme online identifikace klienta přes Bank ID.

Základní vlastnosti:
- Výhodná úroková sazba (čím ekologičtější je zvolené vozidlo, tím je možnost získat nižší sazbu)
- Produkt je bez poplatku za sjednání produktu a jeho správu
- Pojištění je spočteno přesně na profil klienta
- Komplexní pojištění si klient nastaví dle jeho potřeb a v rámci něj si může sjednat tyto typy pojištění: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, asistenční služby, úrazové pojištění, náhradní vozidlo, pojištění zavazadel
- Flexi splátka, která umožňuje si řídit průběh splácení

Výhody/bonusy

V ČSOB Leasing vyřešíte na jednom místě hned 3 klientské potřeby: koupě auta (kvalitní stav a jasný původ), financování této koupě (Autopůjčka) a také pojištění (komplexní autopojištění).

Výhodné sazby pojištění přizpůsobené osobnímu profilu klienta a roční pojistné je rozloženo do 12 měsíčních splátek (klient není nucen uhradit pojištění jednorázově).

Flexi splátka umožňuje klientovi zdarma řídit a optimalizovat výši splátek podle jeho potřeb po 12 měsících řádného splácení. Sám si volí, zda využije komfortní zónu pravidelného splácení nebo využije jednu z nabízených možností:
• Možnost požádat o odklad jedné až tří splátek, a to bez prodloužení trvání smlouvy (podmínky schválení jsou individuální)
• Jednorázové doplacení jistiny
• Možnost mimořádné splátky ve zvolené výši

Klient získává možnost sjednání obdobně výhodného pojištění i po ukončení trvání zákaznické smlouvy.

Konkurenční výhody

Široká nabídka doprovodných služeb - například dotační poradenství (zejména v rámci pořízení elektromobilu), elektronické podepisování žádostí a smluv, využití financování s EIB, sofistikované poradenství ohledně financování přes virtuální asistentku KATE, online náhled a správa smlouvu přes aplikaci Můj eLeasing.

ČSOB Leasing nabízí pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění.

ČSOB Autopůjčka otevírá klientům zároveň dveře do celého světa ČSOB, oni následně získávají investiční služby, spoření, služby spojené s bankovním účtem, provozní financování… cokoliv, na co si jen vzpomenou ve světě financí. Z jednoho místo, od jedné skupiny, skupiny ČSOB.

ČSOB DoKapsy - s touto mobilní aplikací od ČSOB mohou zaplatit klienti Autopůjčky parkování ve vybraných městech přímo z auta.

Novinky

Virtuální asistentka KATE
KATE nově radí klientům i v oblasti financování vozů. KATE je klientům nápomocná v rámci aplikací ČSOB: ČSOB Smart Banking, ČSOB CEB mobile a ČSOB Do kapsy. Obsluhuje tak všechny klientské segmenty, tj. spotřebitele, podnikatele i firmy. V případě, že KATE zaznamená podnět/impulz ze strany klienta ohledně potřeby financování vozu nebo na základě jeho chování identifikuje potřebu řešit financování vozu, tak se klientovi snaží s jeho potřebou pomoct. KATE klienta provede vhodnými produkty pro financování jeho potřeby včetně účelového produktu ČSOB Autopůjčka. V případě jeho zájmu, provede klientovi kalkulaci produktu dle jeho preferencí, informuje jej o jeho předschválených limitech a také řeší s ním způsob sjednání produktu.

Elektronické podepisování smluv
Po možnosti podepisovat žádost online rozšířil ČSOB Leasing i tuto možnost pro smlouvy. Nově smlouvy lze podepisovat i elektronickou formou: I.CA certifikát, Smart klíč a v průběhu roku 2023 bude možnost rozšířena i o Bank ID. Navíc pro zjednodušení elektronického podepisování certifikátem mohou klienti využívat i aplikaci CEB (určeno pro podnikatele a firmy), kde je podepisování rychlé a jednoduché přes jedno tlačítko.

Identifikace klienta přes Bank ID
Spolu s rozšířením možnosti podepisovat smlouvy přes Bank ID, tak klientům umožníme i online identifikace s využitím platformy Bank ID.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ano

Splátkový prodej

ne

Parametry

Předmět leasingu - Osobní automobily

ano

Předmět leasingu - Ojetá vozidla

ano

Předmět leasingu - Motocykly

ano

Předmět leasingu - Jiné

Financování osobních/užitkových a ojetých automobilů, motocyklů, včetně obytných vozů a elektromobilů.

Podmínky uzavření smlouvy

Úvěr je zajištěn převodem práva k vozidlu.

Minimální hodnota transakce (Kč) 70.000,00
Minimální akontace (%) 0,00
Maximální akontace (%) 80,00
Sankce při nesplácení (pevná částka) - Poznámka

Smluvní, dle zákonných podmínek.

Minimální doba (měsíce) 24,00
Maximální doba (měsíce) 96,00
Zůstatková hodnota (Kč) 0,00
Odkupní cena (Kč) 0,00
Možnost fixních splátek

ano

Možnost pohyblivých splátek

ano

Odložení splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Doprovodné služby

Pojištění, Autopůjčovna

Nabídka pojištění

Veškeré pojištění, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, doplňková v plném rozsahu nabídek pojišťoven.
V případě akční nabídky pojištění zdarma.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.