ČSOB AUTO/MOTO PŮJČKA: osobně i digitálně s podporou AI (KATE)

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Leasing
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.csobleasing.cz/autopujcka
Okruh uživatelů

Podnikatelé, firmy i spotřebitelé

Distribuční kanály

Multi-channel: přímá nabídka, osobně, prostřednictvím 3. stran, prostřednictvím distribuce skupiny ČSOB, digitálními kanály, v místě prodeje u dealerů/dodavatelů.

Počet uživatelů 40.000,00
Základní charakteristika

Účelový leasingový úvěr (asset-based financování) na pořízení vozu, motocyklu, včetně elektromobilu či vozidla na vodík, dle volby a přání klienta s komplexním auto/moto pojištěním v jedné splátce + dalšími souvisejícími službami. Financujeme všechny typy klientů, všechny značky i modely aut (auta, motorky i obytné vozy), jak nové tak i ojeté vozy všech typů pohonů, vozidla bezemisní dále zvýhodňujeme.

Úvěr lze vyřídit i bez potřeby návštěvy pobočky či obchodního místa.
- O úvěr lze požádat i z pohodlí domova a to prostřednictvím našich webových stránek (poptávkový formulář, kalkulátor), virtuální asistentky KATE nebo prostřednictvím Call centra. Náš kalkulátor úvěru je dostupný i ze stránek spolupracujících partnerů, kdy k vybranému vozu dealera nebo importéra zobrazíme speciální verzi kalkulačky (přizpůsobenou partnerovi).
- Identifikaci klienta provádíme i online prostřednictvím Bank ID
- Žádost i smluvní dokumentaci lze podepsat elektronicky (Bank ID, zaručený elektronický podpis apod). S využitím aplikace ČSOB CEB je to jen na jedno kliknutí.

Klientskou podporu pro financování vozů zabezpečuje i naše virtuální asistentka KATE (AI), která poradí a pomůže s financování dané potřeby. Nasměruje klienta na vhodný produkt, informuje jej o předschválených limitech, provede klientovi online kalkulaci na míru (dle potřeb a vstupů od klienta) a pomůže se sjednáním produktu.

Základní vlastnosti:
- Výhodná úroková sazba (čím ekologičtější je zvolené vozidlo, tím je možnost získat nižší sazbu)
- Produkt je bez poplatku za sjednání produktu a jeho správu
- Pojištění je spočteno přesně na profil klienta
- Komplexní pojištění si klient nastaví dle jeho potřeb a v rámci něj si může sjednat tyto typy pojištění: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel, asistenční služby, úrazové pojištění, náhradní vozidlo, pojištění zavazadel
- Flexi splátka, která umožňuje si řídit průběh splácení

Výhody/bonusy

V ČSOB Leasing vyřešíte na jednom místě hned 3 klientské potřeby: koupě auta/motorky (kvalitní stav a jasný původ), financování této koupě (Autopůjčka/Motopůjčka) a také pojištění (komplexní autopojištění).

Výhodné sazby pojištění přizpůsobené osobnímu profilu klienta a roční pojistné je rozloženo do 12 měsíčních splátek (klient není nucen uhradit pojištění jednorázově).

Díky stovkám kooperací s dodavateli nových vozidel všech značek, umí ČSOB Leasing nabídnout zvýhodněné produktové balíčky/varianty Autopůjčky, kde kromě zvýhodněné úrokové sazby, akčního pojištění, může podle typu balíčku/značky vozidla/modelové řady apod. získat také zajímavé slevy při pořízení vozidla, výbavy či autodoplňků.

Flexi splátka umožňuje klientovi zdarma řídit a optimalizovat výši splátek podle jeho potřeb po 12 měsících řádného splácení. Sám si volí, zda využije komfortní zónu pravidelného splácení nebo využije jednu z nabízených možností:
• Možnost požádat o odklad jedné až tří splátek, a to bez prodloužení trvání smlouvy (podmínky schválení jsou individuální)
• Jednorázové doplacení jistiny
• Možnost mimořádné splátky ve zvolené výši

Klient získává možnost sjednání obdobně výhodného pojištění i po ukončení trvání zákaznické smlouvy.

Konkurenční výhody

Široká nabídka doprovodných služeb - například dotační poradenství (zejména v rámci pořízení elektromobilu), elektronické podepisování žádostí a smluv, využití financování s EIB, sofistikované poradenství ohledně financování přes virtuální asistentku KATE, online náhled a správa smlouvu přes aplikaci Můj eLeasing.

ČSOB Leasing nabízí pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění.

ČSOB Auto/motopůjčka otevírá klientům zároveň dveře do celého světa ČSOB, oni následně získávají investiční služby, spoření, služby spojené s bankovním účtem, provozní financování… cokoliv, na co si jen vzpomenou ve světě financí. Z jednoho místo, od jedné skupiny, skupiny ČSOB.

ČSOB DoKapsy - s touto mobilní aplikací od ČSOB mohou zaplatit klienti Autopůjčky parkování ve vybraných městech přímo z auta, vyhledat volnou nabíječku elektromobilu, získat informaci o dobré restauraci na cestách apod.

ČSOB SMART - akční slevy, mít účet u ČSOB se vyplatí

ČSOB Premium - akční slevy, mít účet u ČSOB se vyplatí

Novinky

Nová webová eKalkulačka, která je, obdobně jako je tomu u zóny můj eLeasing, umístěna na www.csobleasing.cz.

Klíčové vlastnosti nové eKalkulačky:

Design kalkulačky je zjednodušen ze 7 obrazovek na 1 (= minimalizace kliků je moderním trendem on-line prodeje).
Obdobně jako skupinový chameleon se umí “proměňovat a přizpůsobit barvám” spolupracujících dealerů a značek (=připravena na využití na webech spolupracujících obchodní partnerů).
Umí flexibilně pracovat s cenou (= oproti dosavadní jedné univerzální cenotvorbě umí specifickou cenotvorbu podle dohody s tím či oním spolupracujícím partnerem).
Umí pracovat i s pojištěním.
Je multikanálová (= variabilní proces sběru klientských leadů (poptávek)).
Je napojena i na Autosalon Čakovice (=možnost rezervace vozu).
Lze do ní přistupovat z webu ČSOB (bannery apod.), prostřednictvím vyhledávačů, internetových bankovnictví ČSOB (včetně CEB), mobilního bankovnictví (ČSOB SMART) a dokonce i prostřednictvím digitální asistentky KATE.

eKalkulačka umožňuje klientovi jednoduše provést kalkulaci úvěru a předání poptávky do ČSOB Leasingu. Jej design byl maximálně přizpůsoben klientskému chování tak, abychom klientovi poskytli co nejlepší zážitek při pořizovaní našeho produktu. Navíc nově umožňuje i napojení se na partnerské stránky a tak přepojit výběr předmětu financování se samotným financování. Klientovi tak zjednodušujeme proces pořízení jeho vozu. Pro každého partnera je vytvořena vždy individuální varianta eKalkulačky s cílem poskytnout specifickou nabídku na vybraný vůz.

Virtuální asistentka KATE

KATE radí klientům i v oblasti financování vozů. KATE je klientům nápomocná v rámci aplikací ČSOB: ČSOB Smart Banking, ČSOB CEB mobile a ČSOB Do kapsy. Obsluhuje tak všechny klientské segmenty, tj. spotřebitele, podnikatele i firmy. V případě, že KATE zaznamená podnět/impulz ze strany klienta ohledně potřeby financování vozu nebo na základě jeho chování identifikuje potřebu řešit financování vozu, tak se klientovi snaží s jeho potřebou pomoct. KATE klienta provede vhodnými produkty pro financování jeho potřeby včetně účelového produktu ČSOB Autopůjčka. V případě jeho zájmu, provede klientovi kalkulaci produktu dle jeho preferencí, informuje jej o jeho předschválených limitech a také řeší s ním způsob sjednání produktu.

Identifikace a podpis klienta přes Bank ID
Spolu s rozšířením podepisovat smlouvy přes Bank ID umožňujeme klientů provést i online identifikace s využitím platformy Bank ID.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ano

Splátkový prodej

ne

Parametry

Předmět leasingu - Osobní automobily

ano

Předmět leasingu - Ojetá vozidla

ano

Předmět leasingu - Motocykly

ano

Předmět leasingu - Stroje a zařízení

ano

Předmět leasingu - Jiné

Financování osobních/užitkových a ojetých automobilů, motocyklů, včetně obytných vozů a elektromobilů.
Pro financování pojízdných strojů existuje varianta Autopůjčky - Strojpůjčka.

Podmínky uzavření smlouvy

Úvěr je zajištěn převodem práva k vozidlu (asset - based/asset-backed produkt).

Minimální hodnota transakce (Kč) 70.000,00
Maximální hodnota transakce - Poznámka

Bez horního omezení.

Minimální akontace (%) 0,00
Maximální akontace (%) 80,00
Sankce při nesplácení (pevná částka) - Poznámka

Smluvní, dle zákonných podmínek.

Minimální doba (měsíce) 6,00
Maximální doba (měsíce) 96,00
Zůstatková hodnota (Kč) 0,00
Odkupní cena (Kč) 0,00
Možnost fixních splátek

ano

Možnost pohyblivých splátek

ano

Odložení splátek

ano

Doprovodné služby a bonusy

Doprovodné služby

Pojištění, Autopůjčovna, dotační poradenství, poradenství při výběru dodavatele a vozidla, zprostředkování dalších finančních produktů ze skupiny ČSOB.

Nabídka pojištění

Veškeré pojištění, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, doplňková v plném rozsahu nabídek pojišťoven.
V případě akční nabídky pojištění zdarma.

Další služby v rámci nabídky

Dle aktuální akční nabídky a aktuálních dohod s dodavateli a importéry vozidel či motorek.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.