ALD operák

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelALD Automotive s.r.o.
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.aldoperak.cz/cs/
Počet uživatelů 2.500,00
Okruh uživatelů

bez omezení

Distribuční kanály

on-line

Základní charakteristika

Operativní leasing je formou dlouhodobého pronájmu vozu, a to včetně volitelných služeb, které jsou s jeho provozem spojeny. Jeho popularita neustále roste, a to i mezi nefiremní klientelou naší společnosti. Stává se tak dostupným způsobem financování nejen pro velké společnosti a drobnější živnostníky, ale i pro běžné řidiče, kteří využívají vůz čistě k osobní potřebě.
Právě rostoucí obliba operativního leasingu nás vedla ke spuštění klientského portálu www.ALDoperak.cz, kde si každý může svůj zvažovaný budoucí vůz v klidu domova nebo kanceláře vybrat, porovnat jeho různé konfigurace, skladovou dostupnost, požadované služby, ceny a výši splátky. Svou finální konfiguraci odešle elektronicky do naší společnosti, ideálně pak i se všemi potřebnými podklady. Na shodném portále nalezne klient i veškeré vysvětlující informace k produktům, popis fungování služeb a jejich sjednaný rozsah. Tato poptávka je samozřejmě nezávazná. Po kontrole všech podkladů a schválení obchodního případu lze i samotný podpis smlouvy realizovat vzdáleně prostřednictvím zprostředkované identifikace na všech pobočkách Czech Pointu. Následuje výběr nejvhodnějšího a současně i nejdostupnějšího smluvního dealera zvolené značky a odsouhlasení návrhu termínu předání vozu.
Smlouvu můžete uzavřít na 2 až 5 let a dle vlastních potřeb si zvolíte další doplňkové služby, jako např. pojištění, pravidelný i nenadálý servis, pneuservis včetně nákupu a uskladnění pneumatik nebo asistenční službu s poskytnutím náhradního vozidla v případě nepojízdnosti.
Velkou výhodou je, že se u operativního leasingu nemusíte starat o následný prodej vozidla a jeho poprodejní záruky a odpovědnost za stav, vyplývající ze zákona. Vozidlo pouze vrátíte v naší společnosti ALD Automotive. Vaše dotazy zodpoví nejen již zmiňovaný podrobný FAQ, ale také naše Zákaznické centrum.
V současné době je možné na portále vybírat ze skladových vozů, objednaných vozů a zánovních vozů. Nově nabízíme produkty ročního operáku, ALD Flex a leasingu na elektrokola www.aldkola.cz.

Výhody/bonusy

Jde o plně elektronický formát zpracování poptávky po leasingu automobilu.
Na výběr dle několika parametrů:
- doba smlouvy
- roční nájezd
- výše splátky
- značka vozu
- model vozu
- karoserie
- palivo
- skladová dostupnost vozu (rychlost dodávky)

Smlouvu, včetně všech požadovaných podkladů a ověření lze realizovat prostřednictvím internetu až do okamžiku fyzického předání vozu u zvoleného dealera.
Lze využít pro leasing nových vozů i automobilů z majetku společnosti ALD Automotive po řádném ukončení leasingové smlouvy.

Konkurenční výhody

Možnost vybrat si vůz a uzavřít leasingovou smlouvu plně v elektronickém prostředí bez omezení časem a místem.

Novinky

S postupem doby přibyly i nové kategore produktů: roční leasing, ALD Flex, www.aldkola. K dispozici je i Magazín ALD Operák o novinkách v automobilovém trhu.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Úvěrová smlouva

ne

Splátkový prodej

ne

Parametry

Osobní automobily

ano

Ojetá vozidla

ano

Motocykly

ano

Stroje a zařízení

ne

Nemovitosti

ne

Minimální hodnota transakce - Poznámka

nestanoveno

Maximální hodnota transakce - Poznámka

nestanoveno

Doprovodné služby a bonusy

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.