LeasePlan Go

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelDrivalia Lease Czech Republic
Stránky produktu u poskytovatelehttp://www.leaseplango.cz
Okruh uživatelů

malé a střední firmy, podnikatelé, živnostníci

Distribuční kanály

webové stránky LeasePlan Go

Základní charakteristika

První tuzemský e-shop s auty, u nichž garantujeme náklady na jejich provoz až po dobu pěti let. Službou je dlouhodobá správa vozidel určena především podnikatelům, malým a středním firmám, ale i drobným živnostníkům.
Zákazník si na stránkách www.LeasePlanGo.cz vybere automobil a také doplňkové služby (např. údržba, asistence, palivové karty, pojištění), které nabízíme v přednastavených balíčkách. Ty mu zásadně usnadní užívání vozidla a zlevní jeho provoz. Zároveň mu pomohou od administrativy, která je se služebními auty spojena. Firmy nebo živnostníci tak starosti o vozy převedou na externí společnost a ušetřený čas i peníze mohou věnovat svému podnikání.

Výhody/bonusy

V rámci LeasePlan Go jsou všechna auta nabízena za zvýhodněných podmínek. Totéž platí i pro sjednané služby. V porovnání s tradičními alternativami, jakými jsou finanční leasing anebo úvěr, případně nákup za hotové, se proto LeasePlan Go stává pro malé a střední firmy i živnostníky nejefektivnějším nástrojem na pořízení služebních vozidel.

Konkurenční výhody

Zákazníci budou platit konstantní měsíční splátku, která bude zahrnovat financování vozu, ale i sjednané služby: pojištění auta a jeho předepsaný servis, sezónní pneumatiky, dálniční známku, vystavení palivové karty, non-stop asistenční službu a podobně. Jejich cenu garantujeme po celou dobu smlouvy. Ta může trvat tři až pět let, záleží na úvaze klienta. Po skončení pronájmu vozidlo vrátí, a to bez dodatečných nákladů a starostí. Garantujeme navíc i zůstatkovou cenu vozu, na rozdíl od úvěru anebo finančního leasingu proto zákazník zaplatí ve splátkách pouze rozdíl mezi pořizovací cenou automobilu a jeho cenou na konci smlouvy. Po vrácení vozu si ihned může objednat nový.
Zájemce si prostřednictvím e-shopu může zadat auto do výroby, případně objednat skladová vozidla od prověřených dealerů anebo využít jejich akčních nabídek. Cílem je umožnit podnikateli, aby mohl auto užívat co nejrychleji. V nabídce jsou všechny značky a modely, které jsou významněji zastoupeny v tuzemských firemních autoparcích. Většina řidičů tak může do týdne jezdit.
Při objednávce si zájemce zvolí také délku pronájmu vozu a předpokládaný počet najetých kilometrů. Pak už stačí jenom přiložit naskenované dokumenty potřebné ke schválení kontraktu.

Novinky

V závislosti na rozsahu a rizikovosti kontraktu bude mít klient sjednánu nulovou, 15procentní anebo 30procentní výši zálohy z celkové investice. Nepůjde však o klasickou zástavu, která v podobě depozita zůstává po dobu smlouvy ležet na účtu pronajímatele. LeasePlan ji bude rozpouštět v jednotlivých měsíčních splátkách, a tak ji zákazníkovi postupně vrátí.

Forma obchodního vztahu

Leasingová smlouva

ano

Parametry

Osobní automobily

ano

Doprovodné služby a bonusy

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.