Masterpass by Mastercard

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČSOB Poštovní spořitelna
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.erasvet.cz/fyzicke-osoby/ostatni/stranky/mastercard-mobile/popis-produktu.aspx
Druh karty

Debetní i kreditní karty Mastercard i Visa

Typ karty

Debetní i kreditní karty Mastercard i Visa

Mezinárodní

ano

Okruh uživatelů

Všichni klienti i neklienti Poštovní spořitelny vlastnící chytré zařízení (mobil, tablet) a držitelé platebních karet Visa nebo Mastercard

Distribuční kanály

zdarma ke stažení z App Storu, Google Play

Počet uživatelů 10.000,00
Základní charakteristika

Masterpass by Mastercard je digitální peněženka pro jednoduché a bezpečné placení na internetu prostřednictvím mobilního telefonu.

Výhody/bonusy

Masterpass by Mastercard přináší jednoduché, pohodlné a rychlé placení na internetu načtením QR kódu nebo v aplikacích obchodníků pro chytré telefony bez potřeby zdlouhavého opisování údajů z platební karty. Do digitální peněženky lze registrovat libovolné karty Mastercard nebo Visa a uživatel tak nemusí nosit kartu u sebe. Platby jsou zabezpečeny dalším bezpečnostním kódem tzv. mPINem, kterým se uživatel přihlašuje do aplikace a potvrzuje každou transakci. Uživatel může sledovat historii transakcí provedených přes Masterpass by Mastercard přímo v aplikaci, dále spravovat platební karty registrované v aplikaci, nebo si prohlížet a stahovat aplikace obchodníků, ve kterých bude možno platit pomocí Masterpass by Mastercard.

Konkurenční výhody

První aplikace v České republice pro mobilní platby navržena v souladu s pravidly kartové asociace, čímž je garantována bezpečnost transakcí platných pro platební karty.

Novinky

Aplikace bude do budoucna přinášet nové funkce např. placení za taxi služby, dobíjení kreditu předplacených karet mobilních operátorů, úhrada faktur přes QR kódy, přímé peer-to-peer platby mezi uživateli aplikace a mnohé další.

Podmínky, parametry, limity

Povinnost mít u banky běžný účet

ne

Kreditní karta - Poplatky

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

plně vyhovující služba, dnešnímu bezhotovostnímu a bezpečnému placení za vše.