Digitalizace nové platební karty do aplikace pro placení ještě před fyzickou výrobou karty

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelAir Bank
Stránky produktu u poskytovatelehttps://www.airbank.cz/novinky/klienti-air-bank-uz-nemusi-cekat-na-fyzicke-dodani-platebni-karty-mobilem-muzou-zacit-platit-okamzite/
Druh karty

Debetní bezkontaktní

Okruh uživatelů

Klienti banky - noví (první karta) i stávající (náhradní karta, další nová karta)

Distribuční kanály

Internetové bankovnictví, mobilní bankovnictví (aplikace My Air)

Základní charakteristika

Air Bank svým klientům umožňuje, aby si svou platební kartu zdigitalizovali (nahráli) pro placení mobilem ihned poté, co si o ni zažádají. Tuto novou službu mohou klienti využít, nejen když si žádají o zcela novou kartu, ale také když potřebují vydat kartu náhradní.

Výhody/bonusy

Největší výhodou je rychlost a pohodlí. Službu využijí noví i stávající klienti:

1) Noví klienti
Možnost nahrát si novou kartu do telefonu a začít s ní ihned platit v obchodech ocení noví klienti, kteří si účet u Air Bank otevřou úplně poprvé. Dříve totiž museli s placením týden počkat, než jim plastová karta přišla do poštovní schránky. Nově ale mohou platit už od prvního dne v Air Bank. Stačí jim k tomu chytrý telefon, který podporuje funkci placení.

2) Stávající klienti
Stávající klient Air Bank, který například ztratí kartu, může díky této novince dál pokračovat v bezkontaktním placení a nemusí čekat týden, než mu karta přijde poštou domů.

Konkurenční výhody

Platby mobilem v Air Bank využívá už přes 43 % klientů banky. Proto jsou aplikace pro placení mezi klienty Air Bank velmi rozšířené a klienti digitalizaci své nové karty pro placení mobilem často využívají.

Poznámka

Už po třech měsících od spuštění této novinky byla zdigitalizována každá třetí nově vydaná karta.

Podmínky, parametry, limity

Podmínky získání

Klient si o novou/náhradní kartu žádá v internetovém bankovnictví. Ihned poté si může kartu nahrát do aplikace pro placení (například Google Pay nebo Apple Pay) a začít s ní platit v obchodech nebo vybírat z bezkontaktních bankomatů.

Kreditní karta - Poplatky

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.