CashBack

 
Hodnocení uživatelů:

Profil

PoskytovatelČeskoslovenská obchodní banka
Druh karty

platební

Typ karty

Mastercard a VISA

Okruh uživatelů

Držitelé platebních karet ČSOB - debetních i kreditních

Distribuční kanály

2500 pokladen supermarketů Albert, stanic EuroOil a mnoho dalších poskytovatelů

Počet uživatelů 800.000,00
Základní charakteristika

CashBack je na českém trhu unikátní služba, která umožňuje všem držitelům karet ČSOB výběr hotovosti při placení za nákup kartou - a to zcela zdarma. Držitelé karet ČSOB mohou vybrat zcela bez jakýchkoli poplatků u kterékoli pokladny supermarketů Albert, síti COOP, čerpacích stanicích Čepro EuroOil, Drogerii Teta nebo v Globusu. Minimální výběr je 100 Kč, maximální 1500 Kč. Jedinou podmínkou je minimální výše nákupu 300 Kč. Služby mohou využít všichni držitelé platebních karet ČSOB - bez ohledu na to, jestli je karta elektronická, embosovaná, debetní nebo kreditní. Jako první tuto službu na český trh přinesly ČSOB a Poštovní spořitelna.

Výhody/bonusy

CashBack je zcela zdarma a mohou ho využít všichni držitelé karet ČSOB - fyzické osoby i podnikatelé. Mohou tak vybrat hotovost na kterékoli z 2 660 pokladen Albertů, COOP, čerpacích stanicích Čepro EuroOil, v Drogerii Teta nebo v Globusu.

Poznámka

CashBack - výběr hotovosti zdarma se vztahuje i na kreditní karty. Pokud si klient vybere hotovost na pokladně kreditní kartou, vztahuje se na tento výběr bezúročné období až 55 dnů.

Podmínky, parametry, limity

Kreditní karta - Poplatky

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.