« Zpět

Zlatá koruna zahajuje svůj 16. ročník

| 15. prosince 2017 - 10:48 | Zprávy

Zlatá koruna i v roce 2018 nabídne přehled těch nejlepších finančních produktů. Své oblíbené produkty můžete podpořit hlasováním v anketách Cena veřejnosti a Cena podnikatelů. Hlasováním se navíc účastníte soutěže o zajímavé ceny!

Kdo se bude v příštím roce těšit ze zlatých, stříbrných a bronzových korun, tradičních ocenění největší soutěže finančních produktů? V uplynulém ročníku Finanční akademie Zlaté koruny hodnotila v 17 kategoriích 182 produktů od 72 finančních institucí. Uspět ale nemohly všechny a tak 366 porotců pod vedením prof. Michala Mejstříka vybralo jenom ty nejlepší z nich.

Do hodnocení se nicméně může zapojit i veřejnost! Hlasování o Cenu veřejnosti a Cenu podnikatelů 2018 bylo spuštěno. Svůj hlas můžete dát kterémukoliv z téměř 700 produktů, které jsou aktuálně zveřejněny na webových stránkách Zlaté koruny a pokud byste jej zde náhodou nenašli, můžete dát hlas i jakémukoliv jinému produktu. Cena veřejnosti je dvoukolová a do finále postupuje pouze 20 produktů s největším počtem hlasů.

„Výsledkem i představou o velikosti a významu Zlaté koruny je po 15 letech úctyhodných 2772 hodnocených produktů v soutěži. V anketě o Cenu veřejnosti a Cenu podnikatelů, která je největší anketou na českém finančním trhu, odhlasovalo celkem již hodně přes milion účastníků! Věříme, že také z nich se staly nespočetné zástupy spokojených klientů, kteří se při volbě finančních služeb rozhodovali právě na základě výsledků soutěže“, říká Pavel Doležal, ředitel Zlaté koruny.

V posledním ročníku se na stupních vítězů Ceny veřejnosti utkali dva tradiční rivalové, mBank a Equa bank, se svými bankovními účty. Množství odevzdaných hlasů potvrzuje, že oba produkty mají spoustu loajálních a spokojených klientů, kteří neváhali svůj oblíbený produkt podpořit. mBank navíc dominovala také v kategorii Cena podnikatelů se svým mKontem Business. Podaří se někomu příští rok mBanku porazit? Je to na vás.

Zlatá koruna je ověřenou značkou se širokým povědomím. „Z výzkumů společnosti IPSOS vyplývá, že Zlatá koruna je jednoznačně nejznámější soutěží finančních produktů a co je nejdůležitější, má ohromnou důvěryhodnost veřejnosti. Její naprostá většina (86%) vnímá toto ocenění jako záruku kvality a téměř čtvrtina jej přímo bere jako inspiraci při hledání vhodného produktu“, dodává Pavel Doležal.

Hlasovat v nominačním kole a zároveň se zařadit do soutěže o zajímavé ceny je možné na http://www.zlatakoruna.info/soutez/2018/verejnost .

 

Orientační termíny Zlaté koruny 2017

1. 11. 2017     Spuštění veřejné ankety Cena veřejnosti (nominační kolo) a Cena podnikatelů
15. 2. 2018     Zahájení soutěže Zlatá koruna 2018 – přihlášky a nominace produktů
1. 3. 2018       Zahájení finálového hlasování veřejnosti v kategorii Cena veřejnosti
18. 3. 2018     Uzávěrka přihlášek a nominací do soutěže Zlatá koruna 2018 a zahájení hodnocení Finanční akademií
25. 4. 2018     Konec hlasování veřejnosti v kategorii Cena veřejnosti a Cena podnikatelů
1. 5. 2018       Zveřejnění výsledků hlasování veřejnosti v kategorii Cena veřejnosti
31. 5. 2018     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Zlatá koruna 2017
1. 6. 2018       Speciální příloha Zlatá koruna 2017 v Deníku, HN, MF Dnes, LN

 

O soutěži Zlatá koruna

Od roku 2003 probíhá pod záštitou ministrů financí ČR a v roce 2017 také guvernéra ČNB soutěž Zlatá koruna, která každoročně oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. V roce 2017 se konal již její 15. ročník.

Soutěže se zúčastnilo celkem 182 produktů od 72 finančních společností. Soutěž Zlatá koruna si získala vysoké renomé zejména tím, že nejlepší produkty v 15 produktových kategoriích vybírá Finanční akademie složená z víc než 360 finančních odborníků. Ta také uděluje cenu Novinka roku a Cenu za společenskou odpovědnost.

Významnou součástí soutěže je hlasování o Cenu veřejnosti, kdy nejoblíbenější finanční produkty formou ankety volí veřejnost prostřednictvím internetu. Od roku 2008 je hlasování rozšířeno o Cenu podnikatelů, o kterou soutěží nejoblíbenější finanční produkty pro malé a střední podnikatele. Do veřejného hlasování v roce 2017 bylo v obou anketách odevzdáno přes 70 000 hlasů.

Výsledky hodnocení v soutěži Zlatá koruna pomáhají veřejnosti snadněji se orientovat v nabídce finančních produktů, motivují občany k tomu, aby se více zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů a lépe porozuměli nabídkám finančních společností.

Další informace o soutěži Zlatá koruna najdete na www.zlatakoruna.info.

 

Partneři soutěže Zlatá koruna 2017

Generální partner a organizátor: pdMEDIA s.r.o.

Hlavní partner: Česká mincovna

Partneři: IPSOS, TOP HOTELS GROUP, Imper, JK Jitka Kudláčková, Vysoká škola ekonomie a managementu, Adams Barbershop, Dobrá nálada, Centrum individuální péče při Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, CFO Club

Hlavní mediální partner: Vltava Labe Media, Deník a denik.cz

Mediální partneři: Czech & Slovak Leaders Magazine, Fleet magazín

Odborní partneři: Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců ČR, Evropská asociace finančního plánování ČR, Unie společností finančního zprostředkování a poradenství, Asociace penzijních společností ČR, Asociace hypotečních makléřů, Asociace pro kapitálový trh ČR, Asociace českých pojišťovacích makléřů, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Klub finančních ředitelů, Svaz průmyslu a dopravy ČR, Navigátor bezpečného úvěru, Hospodářská komora ČR

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.