« Zpět

Maxi spotřebitelský úvěr od UniCredit Bank

| 5. března 2013 - 13:24 | Zprávy | Bankovní úvěry

UniCredit Bank výrazně rozšiřuje svou nabídku spotřebitelských úvěrů. Nově nabízí úvěr PRESTO MAXI, který může dosáhnout výše až 1 milionu korun, přičemž úvěry do 600 tisíc korun lze získat díky individuálnímu posouzení žádosti o úvěr bez dalšího spolužadatele. To je přibližně dvojnásobně více než lze nyní získat na českém bankovním trhu.

 

Vlajkovou lodí UniCredit Bank v oblasti spotřebitelských úvěrů byla dosud oblíbená PRESTO půjčka, neúčelový úvěr až do 600 tisíc korun, se splatností 84 měsíců a úrokovou sazbou od 6,9 % p.a.
 
Úvěr PRESTO MAXI zachovává veškeré výhody PRESTO půjčky - výhodný úrok, pojištění schopnosti splácet v ceně úvěru, možnost odkladu splátek nebo naopak možnost předčasného splacení bez sankce. Není nutné dokládat účel půjčky a prostředky může mít klient k dispozici do hodiny od podání žádosti o úvěr. V případě úvěru PRESTO MAXI se zvyšuje výše úvěru na uvedený 1 milion korun, a také maximální možná délka splácení až na 96 měsíců, tj. 8 let.
 
„Naši klienti obvykle využívají tento typ úvěrů na nákup nového automobilu, nemovitosti, kterou nelze financovat hypotečním úvěrem, nebo třeba rekonstrukci bytu. Inflace a změny v DPH ale ženou ceny vzhůru. Rozhodli jsme se proto vyhovět rostoucí poptávce ze strany klientů a maximální objem úvěrů zvyšujeme tak, aby naši klienti mohli jedním úvěrem pokrýt všechny své potřeby. UniCredit Bank vychází tak potřebám klientů maximálně vstříc,“ vysvětluje Darek Filip, ředitel Houseld Financing UniCredit Bank.
 
PRESTO půjčka a internetová aplikace Splátkomat.cz byla v uplynulém roce jedním z prvních produktů na českém finančním trhu nabízejícím optimalizaci úvěrového zatížení. Umožňují sloučení spotřebitelských úvěrů, kontokorentů a kreditních karet do jednoho výhodnějšího úvěru.
Nově mohou klienti sloučit své úvěry až do výše 1 milionu Kč.
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.