« Zpět

Snížení úroku na spořicím a běžném účtu jsme oddálili o 5 měsíců, dál to ale nejde

| 21. července 2014 - 8:37 | Zprávy | Účty

Když v březnu všichni kolem nás snižovali úroky na spořicích účtech, řekli jsme, že my s tím počkáme co nejdéle. Chtěli jsme snížení našeho úroku co nejvíce oddálit. Pět měsíců jsme odolávali, dále už to ale opravdu nejde.

Od 1. srpna proto snižujeme úročení TOP3 garance z 1,3% na 1,1% a společně s LBBW Bank nám bude patřit třetí místo. Ač neradi, druhé místo přenecháme Waldviertler Sparkasse z Jindřichova Hradce.
 
Víme, že byste raději četli lepší zprávy. Můžete si být jistí, že bychom o nich psali mnohem raději. Sazby na trhu si ale žijí svým životem, jednou jsou dole, jednou nahoře. Aby váš úrok na spořicím účtu byl pořád na špici, vymysleli jsme TOP3 garanci. Ta ohlídá, že Váš úrok na spořicím účtu bude vždy jeden z 3 nejvyšších na trhu, ať se děje co se děje.
 
Ještě pro jistotu připomínáme, že těm z vás, kteří k nám přišli po 1. únoru, budeme úrokem 1,1 % úročit vklady do 250 tisíc korun. Peníze nad tuto sumu úročíme 0,5 % ročně. Pokud jste s námi byli už dříve, budeme vám půlprocentním úrokem úročit peníze nad 1 milion.
 
A jak jsou na tom ostatní? Equa od 1. července snížila na 1 %. Dále snižuje i FIO, Oberbank a mBank. Komerční banka a Poštovní spořitelna změnily úroková pásma.
 
 
Celý žebříček si můžete prohlédnout tady.
 
Přejeme vám bezstarostné léto.
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.