« Zpět

Expobank CZ rozšířila nabídku spoření v rámci NEO účtuExpobank CZ rozšířila nabídku spoření v rámci NEO účtu

| 11. října 2019 - 12:10 | Zprávy | Účty

NEO účet od Expobank CZ nabízí mezi doplňkovými službami kromě možnosti investice do kryptoměny a do startupových společností také spoření do zlata. Nově jej rozšířila o stříbro. Klienti mohou do obou zmíněných drahých kovů investovat již od 500 korun měsíčně.

Ve spolupráci s Českou mincovnou nabízí Expobank CZ v rámci svého NEO účtu také spoření do zlata a nově i stříbra. Takzvané Zlaté spoření má podobu pravidelných plateb, podobně jako například stavební spoření. Stříbro i zlato jsou ale odolné proti globálním krizím a jejich hodnota drží krok se spotřebitelskou inflací. Stříbru se opět začalo dařit s nástupem moderních technologií, když se uplatnilo v průmyslu. Jeho cena navíc s postupným úbytkem suroviny zákonitě poroste.

Spoření přináší výhodu těm, které odrazují vysoké jednorázové výdaje spojené s pořízením slitků, mincí nebo cihel. Od 500 korun měsíčně si na produkty z drahých kovů může spořit každý. Stříbrné cihly jsou k dispozici ve třech hmotnostech a to 250, 500 a 1000 gramů. Vyrobila je švýcarská společnost Argor-Heraeus patřící mezi špičku v oboru.

Pro klienty Expobank CZ je možnost spoření velice jednoduchá. „Zlaté spoření má k automaticky k dispozici každý klient NEO účtu v rámci internetového bankovnictví. Po přihlášení ke svému účtu si stačí jen zvolit, o který produkt máte zájem, a peníze Vám budou automaticky převáděny každý měsíc z NEO účtu do vybraného typu spoření,“ vysvětluje Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace a tisková mluvčí Expobank CZ. Nabídka obchodování s kryptoměnou, investice do startupů a spoření do zlata a stříbra je pouze část výhod, které NEO účet nabízí. Kromě toho je to nejvýhodnější úroková sazba 1,6 % p. a. a výběry a platby kartou po celém světě zdarma.

 

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.