« Zpět

Pozvánka na konferenci VŠE "Rozvoj a inovace finančních produktů"

| 14. února 2018 - 17:12 | Zprávy

Rádi bychom vás informovali o nadcházející konferenci na téma Rozvoj a inovace finančních produktů – Vracíme se do normálu?, kterou pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta financí a účetnictví a které je Zlatá koruna mediálním partnerem. Konference se bude konat v pátek 16. 2. 2018 od 9:00 již tradičně v prostorách Vencovského auly na půdě Vysoké školy ekonomické.

Konference se zaměří na aktuální otázky změn na finančních trzích způsobených zvyšujícími se  úrokovými sazbami a dalšími faktory, mezi něž patří též cíle evropské regulace, nové finanční technologie jak z pohledu producentů finančních nástrojů, tak i v jejich vztahu ke klientům.

Přehled názorů bude reprezentován viceguvernérem ČNB prof. Tomšíkem, dále generálním ředitelem CITI bank ing. Nebeským a dalšími osobnostmi z finančních institucí a distributorů finančních produktů.  Tato odborná konference nabídne přínos nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

 

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.