« Zpět

Fio banka zahajuje projekt Škola investování

| 3. září 2015 - 11:59 | Zprávy | Podílové fondy

Zájemci o investování se mohou těšit na 60 seminářů ze světa kapitálových trhů. Fio banka je bude pořádat po celé České republice. Jedná se o 12. ročník a témata jsou určena úplným začátečníkům i pokročilým investorům. Účast na seminářích je zcela zdarma.

Česká Fio banka je největším online brokerem v České republice a dlouhodobě se zaměřuje na podporu vzdělávání v oblasti investování. Každoročně pořádá ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM bezplatné investiční semináře pro širokou veřejnost. Začátečníci i pokročilejším investoři tak mají možnost během 60 večerů získat informace o tom, jak obchodovat na českých a světových trzích, do čeho investovat a na co si při investování dávat pozor. Součástí seminářů je také interaktivní ukázka nákupu či prodeje akcií v USA prostřednictvím aplikace e-Broker, která investorům umožňuje spravovat portfolio cenných papírů online.
 
Semináře se uskuteční ve 34 městech od 21. září do 3. prosince 2015 a zájemcům o investování nabídnou celkem tři rozdílná témata. Všem, kteří s obchodováním začínají, je určeno první téma, kde se seznámí s úplnými základy investování, popřípadě druhé téma zaměřené na historii a fungování zahraničních burz v čele s USA, Německem a Polskem. Pro pokročilé investory je pak připraven třetí tematický okruh pojednávající o obchodování na úvěr, spekulacích na pokles cen akcií a obchodování s  termínovanými kontrakty futures. Účast na seminářích je bezplatná, stejně tak registrace, kterou je možné provést online na webu Fio banky.
 
 „Vnímáme zájem lidí zhodnocovat své finance. Ve chvíli, kdy se rozhodnou pro jinou formu, než je spořicí účet či termínovaný vklad, je alternativou investování do cenných papírů. Našim klientům-investorům nabízíme podporu v podobě moderních aplikací, zpravodajství a analýzy z trhů či tým zkušených makléřů, ale snažíme se pomáhat také všem, kteří se o investování zajímají nebo s ním teprve začínají. Proto každoročně pořádáme semináře po celé České republice, na které se může zdarma registrovat úplně každý,“ komentuje zahájení Školy investování Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.
 
Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.