« Zpět

ČSOB a Era nabízejí předplacenou kartu, která potěší nejen pod vánočním stromečkem

| 8. prosince 2015 - 10:29 | Zprávy | Karty

Peněžní dary jsou mezi Čechy velmi oblíbené. Darovat hotovost nebo dárkový poukaz se v poslední době rozhodlo téměř 3/4 Čechů. Nejčastěji peněžním darem potěšíme blízkou rodinu při větších událostech, jako jsou narozeniny nebo blížící se Vánoce. ČSOB a Era/Poštovní spořitelna letos nově nabízejí předplacenou platební kartu, se kterou si obdarovaný může koupit v obchodě či na internetu přesně to, co si přeje nebo potřebuje. A pokud bude chtít, může si peníze jednoduše vybrat z bankomatu.

  • Předplacená COOL karta od ČSOB a Ery může být vděčným dárkem.
  • Kartu lze nabít libovolnou částkou a používat, nebo po nabití darovat.
  • Kartou lze kromě obchodů platit na internetu a vybírat z bankomatů.

„Předplacená COOL karta má hned několik výhod oproti hotovosti či dárkovým poukazům. Umožňuje nabít libovolnou částku, poté ji darovat a její využití je univerzální a neomezuje se na jednoho prodejce nebo obchodní centrum. Po vyčerpání je navíc možné kartu znovu dobít," vysvětluje Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB a Ery. Karta umožňuje bezkontaktní platby a není vázána na žádný bankovní účet. Držitel karty navíc dostává po každé transakci SMS zprávu zdarma, aby měl přehled o místě a ceně nákupu a také o aktuálním zůstatku. Kartou lze platit nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu a umožňuje i výběry z bankomatu.

Rodič ji může dát třeba svému dítěti jako vánoční dárek, a v průběhu roku ji využívat na zasílání kapesného. Skvěle tak skloubí dárek i další finanční vzdělávání dítěte do jednoho moderního dárku. Kartu lze objednat jednoduše on-line a bez papírování na www.coolkarta.cz. Klienti ji však mohou pořídit také na pobočkách ČSOB, v Era finančních centrech a na specializovaných přepážkách Poštovní spořitelny na vybraných pobočkách České pošty.

Vyměňte si vaše zkušenosti v oblasti finančních produktů.

Diskuse

Vložte svůj dotaz

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

   POTŘEBUJI VYBRAT VÍCE PENĚZ   PŘES 30.000KČ PROZATÍM JSEM VYBÍRALA JEN 5.000 NEMÁM  JEŠTĚ COOL KARTU  KDE MI JI VYSTAVÍ V OSTRAVĚ  ZÁBŘEHU   BANKOMAT NECHCE DÁT  6.000KČdÍK

   POTŘEBUJI VYBRAT VÍCE PENĚZ   PŘES 30.000KČ PROZATÍM JSEM VYBÍRALA JEN 5.000 NEMÁM  JEŠTĚ COOL KARTU  KDE MI JI VYSTAVÍ V OSTRAVĚ  ZÁBŘEHU   BANKOMAT NECHCE DÁT  6.000KČdÍK